Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hós babával hogy értessem...

8 hós babával hogy értessem meg hogy vmit nem szabad?

Figyelt kérdés
Szinte teljesen bababiztos a lakás. Kissebb,veszélytelenebb dolgokra kell figyelni.Ma rászoltam hogy nem szabad,picit rácsaptam a kezére, majd picivel késöbb mérgesebben is rászoltam ő meg rámnézett mosolygott és hozzá tette hogy "dá-dá"
2008. jún. 29. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Óóó még pici ahhoz, hogy megértse mit szabad és mit nem. Bizony neked ezt el kell fogadnod. Már kezdi azért megérteni, hogy nem szabad, hiszen mondja, hogy dá-dá. Ezt magának mondja, így figyelmezteti magát, hogy nem szabad, de sajnos a "nem szabad" dolgok még túl csábítók számára.
2008. jún. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát igen, erre a válaszra számítottam. Olyan édes mikor probálkozik, de egyszer nagy lesz és okos és rá se kell majd szolnom (remélem)
2008. jún. 29. 20:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Az ilyen korú babák még tényleg nem érthetik, hogy miről van szó, majd 11-12 hós korában próbálkozz jobban, akkor már megértik, hogy mi az a "nem", addig csak te tudsz vigyázni rá
2008. jún. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jaj, nagyon aranyos lehetett!:-)
2008. jún. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!