Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idő után szoktátok meg...

Mennyi idő után szoktátok meg új életeteket? Hogy már nem az van amit akarsz csinálni hanem ott van a babád?

Figyelt kérdés

mikorra lett természetes hogy már szinte furának érezted hogy régen nem volt veled:)

még nekem nem születet, meg de annyira kiváncsi vagyok,mert nekónk még nincs babánk, és akkor kelek mikor akarok akkor fekszem mikor akarok, férjemmel este bemegyünk a tescoba vásárolni meg ilyenek. Nekünk nem tervezett a nagybevásárlás hanem éppen jön akkor kedvünk van és megyünk. Ezt már nem tehetem meg ha meglessz a baba.mennyire más sz élet és önnyen lehet hozzászokni?


2009. okt. 27. 16:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem hármasikreim vannak, 4 hónaposak. úgy érzem,mára már megszoktam az új helyzetet, viszont sokszor azért fel is emlegetem a régit, de én sem cserélném el! Viszont az a fura, hogy sokszor azt veszem észre, hogy ők az elsők. Túlságosan is. Mert sokszor észre sem veszem, betervezek egy csomó mindent aznapra, kis takarítás, .... aztán azon kapom magam, hogy már megint este van. Persze a párom a második. De szerintem ez is így van jól. Hisz mit is akarok, hárman vannak. Még jó, hogy rájuk van időm. Kelnek is, úgyhogy mennem kell!
2009. okt. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Én viszonylag könnyen megszoktam, hogy van egy gyerekem és ő irányít, nem mindig csinálhatom azt amihez kedvem van, viszont ritkán van olyan, hogy már nagyon elmennék valahová vagy már nagyon csinálnék valami, de a babától nem tudok. Szerencsére nagyon jó baba, szereti az utazást is, nem nyűgös úgyhogy nagy bevásárlásokra is jön velem. Szinte mindenhová viszem magammal, tegnap például bankban voltunk. Néha előfordul, hogy csúszik egy-egy nagy mosás, de úgy ahogy mindenre van időm mellette. Pihenni is tudok ha szükségem van rá. Szerencsésnek érzem magam amiért ilyen jó babával áldott meg a sors, hallottam már több kismamától is, hogy 3 hónapig nem aludtak mert hasfájós volt a baba meg hasonlók. De hát ők is átvészelték valahogy. Egyébként szerintem ne rágódj még ilyeneken, mert ha meg születik a babád akkor úgy is ő lesz a legfontosabb és nem fogod bánni ha netán miatta maradsz le a kedvenc sorozatodról.

2009. okt. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!