Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más anyukánál is van olyan...

Más anyukánál is van olyan hogy fáradt, a baba is nyügös és olyankor szinte egésznap együtt alszotok?

Figyelt kérdés
2009. okt. 27. 15:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát persze! Tegnap is átaludtuk az egész délutánt, nagyon jólesett, utána pedig mintha kicseréltek volna mindkettőnket!
2009. okt. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Bizony, hogy volt.
2009. okt. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk gyakran van ilkyen, és olyan jók ezek a pillanatok, csak olyankor úszik a lakás és a férjem pattog...
2009. okt. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk még sosem volt ilyen..Most 14 hónapos a lányom és nem is maradna meg egyhelyben a nagyágyon mellettem.
2009. okt. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Bár lenne ilyen! Hiába beteg, lázas, akkor sem alszik többet! Én azt mondom, a baba és a mama együtt pihennek a legjobban. Ki kell használni minden percet!
2009. okt. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szokott lenni és nagyon élvezem! A babával a legjobb aludni! Sőt szerintem amikor már ki vagy merülve tényleg muszáj, mert a babához így több türelmed lesz.

Hála Istennek az enyém nem nagyon nyűgös, de igényli a sok figyelmet, meg törődést és én is akkor vagyok nyugodt ha érzem eleget voltam ma is vele.

A legjobb a déli , délutáni szunyókálás! :o)

2009. okt. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sosem volt ilyen. :((

Csak a kiságyban alszik, és ott sem sokat. Sajnos.

1 éves a lányom.

2009. okt. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én is nagyon szeretek vele aludni és van olyan nap hogy nincs kedvem semmihez fáradt vagyok és nyügös és akkor alszunk délelött is , délután is, csak utána lelkiisimeretfurdalásom van hogy milyen uncsi anya vagyok...
2009. okt. 27. 21:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!