Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 honapos anyatejes babam 3...

1 honapos anyatejes babam 3 napja nem kakil. Adtam mar neki ehgyomorra kamillateat, massziroztam, labtornaztattam. Latom rajta, hogy erolkodik. Mit csinaljak? Es ez normalis? Menjunk dokihoz?

Figyelt kérdés
2009. okt. 27. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!Nem baj,ez teljesen normális,anyatejes babáknál előfordulhat,hogy 5-6 napig sem kakilnak.Ne vidd orvoshoz,még ott összeszed valamit.
2009. okt. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
próbáld meg simizni a pociját körkörösen.hátha...:)
2009. okt. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elég, ha egy héten egyszer kakil. Az anyatejet 100%-ban meg tudja emészteni a kisbaba szervezete.
2009. okt. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hu,ok,koszi szepen
2009. okt. 27. 12:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én babám 5 hetes, ő is anyatejes, 3-4 naponta kakil csak. Ha pukizni tud, akkor nincs baj. Ha látom rajta, hogy erőlködik, az alkaromra fektetem hassal úgy, hogy a kezemmel fogom a lába között, és így járkálok vele, és picit rázogatom. Imádja, azonnal megnyugszik.
2009. okt. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!