Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A bal mellemben az ér be van...

A bal mellemben az ér be van gyulladva és nagyon fáj. Már masszíroztam is bekentem krémmel is. Valakinél hasonló eset? Anyatejes anyuka

Figyelt kérdés
2009. jan. 22. 23:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy egy ér? Nem lehet, hogy egy csatorna? Nem piros a bőröd körülötte? Esetleg csomók?
2009. jan. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
lehet hogy a tej csomosodott be.ülj be egy jo meleg,majdnem forro kädba es maszirod ki a gyomot,fäjdalmas de jobb lesz utäna.vagy meleg tus alatt csinäld.
2009. jan. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is a bal mellem gyulladt be, állítólag mirigyesebb mint a jobb (ezt anyukámtól örököltem nála dettó ez a helyzet) Csak úgy tudsz segíteni ha maszírozod és lefejed!!! Iszonyúan fáj, rosszabb mint a szülés. (szerintem) Akinek volt az tudja. Én még be is lázasodtam. Csak bíztatni tudlak, hogy fejegesd a babát többször szoptatsd, ő tudja a leginkább kiszívni.
2009. jan. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!