Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem unatkoztok othon a 13...

Nem unatkoztok othon a 13 honapos babátok mellet? Az énfiam nem szeret játszani velem ő magában elvan jön, megy pakol, vagy csak pakolászik de mesekönyvet nézegetni, vagy épitőkockázni, mondokázni nem lehet vele mert nem érdekli.

Figyelt kérdés
Probáltam sokszor hogy leülök mellé és magyarázok neki,vagy épitek valamit de csak lerombolja és megy tovább,a mondoka nem érdekli,ha elkezdem mutogatnia testrészeit mindha idegesitené.Látom rajta hogynem tetszik,nyöszörög és néhamég a fejét is rázza meg elmegy és ez a mesekönyvre is igaz.Nem ül megésakönyvet is csak rágná meg tépkedné ha odadnám neki,igy hogy tanitsam valamireis?Meg én sem találom a helyem már ithon,a terhességem 3. honapjátol ithon vagyok szinte egyedül mert a férjem estig dolgozik igy már nagyon elegem van és nem találom a helyem,ti nem szoktatok igy érezni?
2009. okt. 27. 09:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Az én babám 3 hónapos,ő a második...sokáig húztam a gyerekvállalást mármint a 2.-at mert tudtam h,. uncsi otthon...nekem sok,itthon lenni,társaság nélkül,imádom a gyerekeimet,de ez az otthonlevősdi nem az én világom és kész...de eljön az idő mikor dolgoznom kell...de addig még 20x bedepizek...nem vagy egyedül...sztem tök sokan így vannak,sokan meg csinálják az agyukat,aztán ugyanúgy éreznek...unják a hétköznapokat mert kb.már tudják mit fognak csinálni 1 hét múlva ,nagyjából ugyanazt mint ma.....
2009. okt. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

11 hónapos a babám, ő is nagyon szeret egyedül játszani. Így ha unatkozok, leülök mellé, és segítek neki :) Én is pakolgatok, gurítgatok, rombolgatok, amit ő is csinál. Azért van értelme, mert figyel közben, és utánoz.

Tanítgatni (testrészekre, stb) csak hintázás (szobahinta) közben tudom, az egyetlen hely, amikor igazán rám figyel.

2009. okt. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én is megkukulnék ha egész nap otthon gubbasztanánk. Én mindennapra kitalálok 1 programot, plusz a sztenderd délutáni 1.5 óra séta. Egyik nap Ringató, másik nap könyvtár/DM-be babacuccokért/néha élelmiszer bevásárlás/néha elgyaloglunk a pékig/ a hét egyik napja a baba.mama klubbé. el is ment a hét :--DDDDDDDDD
2009. okt. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!