Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan 9 hónapos bébi...

Van itt olyan 9 hónapos bébi aki már mindent eszik?

Figyelt kérdés
2009. okt. 26. 19:58
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
51%
Sziasztok!21:31-as válaszoló vagyok.Még mielőtt nagyon rosszat gondolnátok rólam,ismét írom,hogy NEM kövér a kisfiam.Mint tudjuk,kedves Anyukák, a Babák nem egyformák.Először is: én 4 hónapos korom óta tejet iszom.Másodszor: nem vagyok semmire allergiás.Harmadszor pedig a családban szerencsére mindenki egészséges.Pici fiamnak azért adtam fél évesen tejet,mert már csökkenő mennyiségben volt a sajátom,és ha nem kezdtem volna el időben a tej hozzáadást,akkor nagy valószínűséggel tejallergiás lett volna!Sajnos sokan tévhitben vannak,hogy csak 1 éves,sőt van aki 3 évig is ellentmond a tej bevezetésének.Hát ez nem így van.Ha tudom azt,hogy Ő egy egészséges Baba,erős,olyan,mint én akkor igen,merek adni Neki tejet.Ha lehet kerülöm a tápszert,bár adok azt is napi 1x.A húst csak 7 hónapos korában kapta bébiétel formájában,azt is csirkét,pulykát.De ma már csak főzök Neki,és minden nap frisset kap,én nem fagyasztgatok le,mert az már nem friss!Kitelik az időmből.Nagyon nem kellene ezt ilyen tragikusan felfogni,mert ezelőtt 20-on éve bizony nem voltak tápszerek,akkor mit evett a mai Anyuka akkoriban?!Apósom pl kecsketejen nőtt fel,és lám semmi baja!Visszatérve tehát hangsúlyozom,hogy nem kövér a fiam,78cm és 10,77 kg egész pontosan.És bizony Ő egy kis csodababa számomra,és bizony sokan irigyelnek is,hogy milyen türelmes,nem sírós,szépen eljátszik ha éppen főzök,vagy takarítok.Van bőven időm mindenre.Így mertem bevállalni a tanulást is mellette,vagyis heti 2x távol vagyok,addig anyóssal van,és eddig minden rendben volt,és lesz is!Tehát minden Baba más,persze aki "gyengébb" akkor természetesen nem adunk akármit.Amúgy meg lassan el fog indulni úgy látom,akkor meg biztos lemegy róla pár g.Minden jót Nektek!
2009. okt. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Én irigykedve olvasom a válaszokat!

8 hós kislányom annyira hasfájós, hogy nem bírunk kikeveredni a sütőtök-krumpli-spenót-borsó bűvköréből.


Én adnék neki már rendes kajákat is, de hát...

Örülök, ha nem fáj a pocakja.


Mi vagyunk a másik véglet.

Adnám a rendes kaját, de nem szabad... :-(

Kísérletezgetni meg nem akarok vele, mert már nagyon sok nagyon nehéz éjszakán vagyunk így is túl.

Mondjuk én meg már alapból túl óvatos vagyok emiatt.

2009. okt. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

en csak azt nem ertem, honnan szeditek ezeket a hulyesegeket, hogy "ha nem adtam volna fel evesen a gyereknek tejet mara tejallergias lenne" meg hasonlok?

felolem tenyleg mindenki azt es akkor ad a babajanak amit akar, de masokat NE VEZESSETEK FELRE ES NE INFORMALJATOK FELRE!

2009. okt. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
a baaák veséjére senki sem gondolt? A fűszerekkel van a baj, azokkal kell óvatosan. Tudjátok miből van a párizsi? :-( még olvasni is borzalom volt ezeket! na az én gyerekem nem lesz túlsulyos az tuti, én az egészséges étel mellett szavazok. Kislányom mindent elfogad ami a korosztályának megfelelő. ..mindent!!! De nem adok neki baromságot, meg adalékanyaog szemetet...
2010. szept. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!