Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan 9 hónapos bébi...

Van itt olyan 9 hónapos bébi aki már mindent eszik?

Figyelt kérdés
2009. okt. 26. 19:58
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
68%

az én fiam 10 hós lesz, de kb 8,5 hónapos korától mindent eszik kivéve tejet azt még nem kap.

de pl. a tápszert és a bébiételeket nem fogadja el csak a tejpépet.

így azt eszi amit mi, szereti nagyon a sajtot, virslit, felvágottat, kalácsot, kenyeret...

szóval szerintem nyugodtan lehet neki adni /gyerekorvos tud róla, nem kell lepontozni/

2009. okt. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
53%

elfelejtettem írni, hogy 6 foga van

5 hósan már volt 2

2009. okt. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
70%
Az én fiam 10 hónapos. Én szívesen főztem neki baba ételt, de nem ette meg az utóbbi napokban. Így pár napja megkínáltam a mi ételeinkből, és imádja. Úgyhogy mi ezt letudtuk. Evett eddig paradicsomlevest, paprikás krumplit, krumplipürét sülthússal, egytől egyig mind imádja.
2009. okt. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Megnyugodtam :)


Csak mert én sem nagykönyvböl csináltam a hozzátáplálást!

Kisfiam mindent megeszik már,de hüvelyeseket még nem kapott!

Vacsira tejpépet kap,minden egyéb időben azt eszi amit mi!

7 hónapos koráig szoptattam utána leválasztotta magát,nem pótoltam tápszerrel sem!

2009. okt. 26. 20:12
 5/24 anonim ***** válasza:
43%
7,5 hónaposak vagyunk, mindent eszik, a tejet kivéve.
2009. okt. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
38%
A tejpépet is jobb,ha abbahagyod,mert az valamilyen módosított tejből készült tejbegríz.Semmi tápláló és vitamin nincs benne.
2009. okt. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
66%
Vegyél rizses tejpépet, ebben nincs más csak tápszer és rizs.
2009. okt. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
A sima tejberizst sem eszi meg sajnos,a natur tejpépet is én ízesitem neki kakaóval vagy joghurttal!
2009. okt. 26. 20:31
 9/24 anonim ***** válasza:
43%
10 hónapos babámat 4,5 hónapos korától hozzátáplálom,8 hónapig szopizott,és egyik napról a másikra nem kérte,pedig lett volna még tejem,de azért így is jó,hogy eddig sikerült.Ma már eszik paprikás krumplit,sült húst krumplival,halat,csirkét,pulykát,tojássárgáját sóskában,spenótban.Inni vizet,teát,tápszert,és házi tejet iszik,és most kakaót is bevezettem.Tejet már fél évesen adtam.Én is azon nőttem fel,és soha semmim nem volt eltörve,erős voltam,és vagyok is.Max csak ficam volt.Közel 11 kg a fiam,de nem kövér.Már a tejem is erős volt számára,mert akkor is rengeteg tejet,tejterméket fogyasztottam.Tehát szinte mindent kipróbáltam,és nagy szerencse,hogy eddig mindent megevett,megivott.
2009. okt. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
71%

Borzasztó ezeket a válaszokat olvasni.

Sógornőm volt ilyen, jelmondata: Ami nem öl meg az erősít.

De könyörgöm, a hozzátáplálásban?????

2009. okt. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!