Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan 9 hónapos bébi...

Van itt olyan 9 hónapos bébi aki már mindent eszik?

Figyelt kérdés
2009. okt. 26. 19:58
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
66%
A védőnők ehhez mit szólnak????? Fél évesen tejet? Rántott húst? 11 kg-an nem kövér?????
2009. okt. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

20:58-asra reagálnék. Mi elég babásan ettünk, illetve eszünk még mindig, ennek az a legfőbb oka, hogy én próbálok egészségesen élni, gyereket is így táplálni (ezért nincs rántás, kevés só vagy cukor, nics párizsi, virsli stb), de a legfőbb ok mégis az, hogy a gyerek ezeket a kajákat szereti. Tejterméket is csak 10 hósan, kenyér 12 hósan stb, gondolom ismerős.

DE: nem egyformák a babák, nem egyformák az igényeik, az ízlésük, lehet, hogy ha a következő gyerekem köszöni nem kéri majd X hósan a répafőzelékem és a mi kajánkből kér, akkor abból fog kapni.

Annyira különbözőek ezek a kis lurkók, nem lehet ilyen szigorú sablonokat ráhúzni senkire.

Na jó, a 7,5 hónap engem is szíven ütött :(((

2009. okt. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
29%

mi a f.sznak kell lepontozni azt aki válaszol a kérdésre?

amúgy kinek a gyereke 11 kg? nem is volt a válaszokban...

de felhúznak ezek a szuper anyukák

csak az a jó amit ti csináltok igaz?

Mindenki a szerint eteti a gyerekét ahogy akarja nehogy már ti mondjátok meg!!!!!

2009. okt. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha jobban elolvasod, akkor a 20:31-es válaszolónál megtalálod a 11 kg-os nemkövér bébit.
2009. okt. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
51%

7,5 hónapos anyukája vagyok!

Leginkább a pacalt imádja, két kézzel tömi a szájába csak úgy cuppog, bejön még a köröm pörkölt is neki.

Pukkadjatok meg ti szuper ügyes anyucik.

2009. okt. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
72%
Az én babám 10 kg és 8 hónapos lesz, akkor ő kövér? kizárólag anyatejet eszik és főzeléket ill. gyümölcsöt egyszer egy nap. Kevesebb tejet adjak neki hogy ne hízzon vagy mi???
2009. okt. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem ez nem szuper anyuciságról szól, hanem a gyermekünk egészségéről. Nem tudom, hogy megint miért kell egymásnak esni???? Én csak leírtam a véleményemet 21:00-vagyok. Valóban mindenki azzal eteti a gyermekét, amivel akarja.

Rágófog nélkül nekem kicsit furcsa a rántott hús evése, dehát az a 11 kg-os baba bizots csodababa.

2009. okt. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
64%
Kedves 21:40-es válaszoló. Valószínűleg a te babád még nem kúszik-mászik-áll-lépeget, hogy a súlya megálljon. Szerintem egy 11 hónapos babának kell(ene) már annyit mozognia, hogy ne ennyi legyen a súlya. Szerintem.
2009. okt. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
46%
Kislányom 9 hónapos, és az égvilágon mindent eszik, képzeljétek, még tejet is iszik (igaz, egyenlőre felesben vízzel)! Az evéssel csak annyi a gond, hogy rágófoga még nincs, ezért mindent nagyon pici darabokra tépkedek, hogy el tudja nyammogni, nehogy megfulladjon. Ja, kóstolt már házi húsos füstölt kolbit is (Apától kunyerálta vacsinál), és ez nem vicc, imádta. Nagyon csípi az intenzív ízeket. Nem is eszi meg az üveges bébikajákat. Remélem a sok betokosodott szuperanyuci most szívrohamot kapott.... :-))))
2009. okt. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Úristen. Dehogy kövér. 11 hónapos fiam is pont 11 kg és a védőnő azt mondta róla, jó felépítésű, egészséges baba. Egyáltalán nem kövér.

Amúgy még napi 3szor szopizik. 9 hónsposan igazából még babafőziket evett és a mi kajánkbólpl sültcsirkét kóstolt. Most tartunk ott, hogy azt eszi LEGTÖBBSZÖR, amit mi, és pl nem főzök neki külön tésztát, néha olyatis kóstol, amiben tej van.

Ettől függetlenül nem tartom problémának, ha egy 9 hós gyerkőc megkóstolja a pörit. Pl a szaftos kenyér nélunk is nagy kedvenc. DE: egy 7-8 hós babának azért erre még nincsen kész a pici gyomra. Azonban a rengeteg tápszert és bármilyen mennyiségű tejpépet sem adnék a gyerekemnek.

Arany középút, mindamellett, hogy magánügy, ki mivel eteti a gyerkét.

És a 11 kilós 11 hónapos fiam magabiztosan jár amúgy...

2009. okt. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!