Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más fiú babáknak is ilyen...

Más fiú babáknak is ilyen pici a kukijuk?

Figyelt kérdés
Az én kisfiamnak (4 hónapos) kb. 1 cm, és a múltkor a rendelőben láttam 2 hasonló korú picit, kb. 3x akkorával a kis heréjük is nagyobb volt! Most akkor nekik volt nagy vagy a miénk pici? Vagy teljesen változó? Kicsit megijedtem :s
2009. okt. 26. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát én még más babáét nem nagyon láttam, de a 3 hós kisfiamé kb 2 cm lehet ( bár nem mértem ).
2009. okt. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
azt nem tudom, mekkora kell legyen egy kisfiúkuki, de az öcsémnek is vagy 3* akkora volt, mint az unokatestvéréé. Az én 26 hetes pocaklakómnak már most 1 cm. Szerintem ez nagyon egyénfüggő. Ha fizikailag nincs semmi baja, majd megnő neki. Nem hiszem, hogy ez gond lenne.
2009. okt. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem változó. Nem kell megijedni tőle. A barátnőmmel a fiaink egy idősek kb. és az én fiamnak durván 3x akkora a kukija, mint a barátnőmének. Szerintem ez is olyan dolog mint a magasság, hogy más ütemben nőnek a gyerekek. Van olyan gyerek, aki 7-8 évesen "nyúlik meg", van aki meg 16-17 évesen nő hirtelen nagyot. Ezen végképp ne aggódj, lesz majd más, amin idegeskedhetsz.
2009. okt. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sem gond, úgylátszik már ilyen kicsi korban változóak a méretek.
2009. okt. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az en kisfiamnak mar 34hetes terhesen a pocakomba 2cm-volt.Ez változo.
2009. okt. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
20%
ez teljesen babafügő, később úgyis kialakul. A én kisfiamnak 4 hónaposan Bencécske már most 8 cm, alíg bírjuk elhelyezni a pelusban, a védőnő azt javasolta tekerük fel valamire neki toolszár pl. csak arra vigyázzunk hogy ne legyen megtörve és szbadon maradjon a vége. Azért kell feltekerni mert egy hónapja mindíg kijött a pelenka mellett a kuki és mindent összepisilt
2009. okt. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Utolsónak is, bár elég - hogy is mondjam - "érdekes", amit írtál... :DDD
2009. okt. 27. 21:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!