Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos tápszeres babátok...

4 hónapos tápszeres babátok mennyit eszik egy nap?

Figyelt kérdés
Kétségbe vagyok esve!!! Nekem 5*120-at eszik a babám mert ennyit adok neki, plusz éjszaka 90-et. Szerintem enne többet is de az orvos azt mondja nehogy többet adjak neki mert már ez is sok és hogy le kéne szoktatnom az éjszakai evésről és talán úgy már ideális lenne a napi 5*120. de mostanában már kész tortúra kihúzni 4 órát mert 2,5-3 óra után már üvölt! Szerintem azért mert éhes az orvos szerint mert túl sokat eszik és fáj a hasa!!! Az éjszakai evésről próbáltam leszoktatni teával meg kevesebb tápszerrel de ez a 90 is nagyon kevés neki mert mindíg sír mikor lerakom!!! SEGÍTSETEK!!!
2009. okt. 26. 08:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
(Az utolsó válaszoló vagyok.) Na látod! Szerintem az nem baj, ha egy kicsi kaja kibukik. Főleg, hogy nyugodtabb a picid, és hogy a 4 órát is kihúzta! Tök szuper! További sok sikert, egészséget és jó babázást kívánok!
2009. okt. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!