Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy visekedik, mit tud...

Hogy visekedik, mit tud csinálni milyen a súlya a 6 hónapos babátoknak? (kisfiam van)

Figyelt kérdés

.....mert a kisfiamra azt mondja a doki hogy "kövér"9210g és 73cm fejkörfogata 44cm!

Ha felültetem ül nagyon szépen ügyesenn mert mindig huzza előre fejét vagy az ágyrácsot cibálja de nem sikerül neki egyedül ilyenkor kicsit segitek neki,ha tartom az ujjam állásba huzza magát pár napja felállt a babakocsiban a karfába kapaszkodva!Azóta lekötöm mindig benne!oldalra fordul meg csak végszükség esetén hasra is de hasról mindjárt hátra inkább nem szeret hason lenni!forgatja a csoklóját és ezt szereti nézni,eggyujjal kapirgál minket meg böked édes kis tünemény Csak Anyatejet kap még eggyenlőre semmi mást!alsó foga már van !Félek h valamiben lefog maradni mert a doki le "kövérezte"és hogy ez hátránya lessz...szerintetek??

Kérek mindenkit ne kezdjen el senkit offlni és csak az válaszoljon akinek a válasza a témához kapcsolodik!

Előre is köszönöm!Szép babázást!


2009. okt. 26. 07:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szia.Az én lányom 20-án volt 6 hónapos,és most 70cm 8500g.Szerintem nem lehet a te babád kövér!Olyan hülyéket mondanak néha a dokik is.Ne is törődj vele!Az a lényeg,hogy egészséges legyen.Nem igaz?Nekem a lányom,még csak forogni tud,meg hasra fordulni,és felhúzza magát,ha van miben kapaszkodni.Ha fogom a kis kezét,csak úgy tud ülni is.Nem minden baba egyforma.Talán az enyém egy kicsit lustika.Nem fog lemaradni a tiéd sem semmiről.Jó babázást és szép napot nektek!
2009. okt. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!