Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hónapos babátok tud már...

15 hónapos babátok tud már kanállal enni? És pohárból inni? Hogyan tanítjátok/tanítottátok? Mennyi idő alatt tanulta meg?

Figyelt kérdés
2009. okt. 25. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
15 hónaposan néha beletalált a szájába kanállal v villával. pohárból úgy ivott, h fogtam a poharat.
2009. okt. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is dettó mint az elsőnél!
2009. okt. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm, akkor nem vagyunk lemaradva:) És mikorra tanulta meg a babátok? Milyen módszerrel?
2009. okt. 25. 20:26
 4/6 anonim ***** válasza:

Mindjárt 16 hónapos a picikém, a napos korától pohárból iszik, még én fogom neki a poharat, csak akkor sikerül neki egyedül inni, ha műanyag pohárban csak az aljába teszek egy kis vizet.

Néha eszik. Mindig van a kezében egy kanál, egy másikkal én etetem, van, hogy a háromnegyedét ő lapátolja, de olyan os előfordul, hogy egyszer sem teszi a kanalat a szájához.

2009. okt. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

gyakorlat teszi a mestert:)

17 hónapos, még mindig nem megy neki:))) majd megtanulja, ne félj. szerintem 2 éves korukra megtanulják. kanál a kezébe és kész. próbálkozzon, ha van kedve. a pohár meg: én kivettem a csőrösből a szelepet, így abból már tud tök egyedül inni. kortyol, leteszi, kortyol, leteszi. így nyomja. jókat röhög közben, h mennyira megdícsérem:)

2009. okt. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
a csőrösből a fiam is egyedül iszik, rendes pohárból önállóan (nem fogom neki) pár kortyot önállóan, a többit magára önti általában:). Mi is úgy eszünk, hogy neki is kanál van a kezében, párszor betalál, de inkább csak maszatol. Látom, nagyjából másoknál is ez a helyzet. Gyakorlunk tovább szorgalmasan:)
2009. okt. 25. 20:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!