Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más anyuka is stresszes?

Más anyuka is stresszes?

Figyelt kérdés
Kicsit lelkiismeretfurdalásom van, de néha nagyon kivagyok. Két hónapos a lányom és sose gondoltam volna, hogy ennyi idegeskedéssel jár majd a gyereknevelés. És még csak most kekzdődött. Sokszor fogalmam nincs miért sír, mi baja, néha olyan jól elvan, néha sír, nyűglődik, és megmondom őszintén kifáradok ettől nagyon. A nap 24 órájában vele vagyok, 3 óránként evés, fárasztó. Éjszaka is felkel még, olyankor alig látok míg elkészítem a tápszert, utána elalszk és nem sokkal később már kel is. Le vagyok fogyva, alig eszem, és a cigire is visszaszoktam. Párom sokat dolgozik, nem tud segíteni, szüleim vidéken, ők is dolgoznak. Én vagyok vele egész nap, és délutánra már a nevemet sem tudom néha. Imádom, nagyon nagyon szeretem, Ő az életem, örülök, hogy van nekem, mindenem odaadnám érte, de nagyon sok ideget is megeszek mellette. Néha szégyellem magam, hogy ilyen gondolatok járnak a fejemben, de tényleg fáradt vagyok, fárasztó dolog nagyon a gyereknevelés. Talán annak nem akinek csak eszik-alszik. Az enyém nem ilyen. Csak én vagyok így ezzel?
2009. okt. 25. 18:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezeken én is átestem. 4 hónapos a lányom, első baba.

Nem csak te vagy így ezzel.

Hidd el, jobb lesz hamarosan.

Most már vagy egy hete akár 20 percet is elvan a lányom 1-2 játékkal, sőt, kezd napirendünk lenni - mondjuk ehhez nekem is a sarkamra kellett állnom.

Kitartás, próbálj pihenni, sokat sétálni. A nyűgösség lehet éhség, szomjúság, fáradtság, hasfájás, fogzás (mi is 2 hónaposan kezdtük), sokminden. Ki fogod tapasztalni.

2009. okt. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen kedves hármaikres anyuka, azok a babák tudták, hogy hova kell kerülniük, és tuti a legjobb helyre kerültek, nem sokan tudnák ezt így végigcsinálni! Szívből gratulálok nektek és nagyon sok erőt kívánok!!!

Kedves kérdező: én egy 3 hós kisfiú anyukája vagyok, nekem szerencsém van, nagyon jó a babám, és segítségem is van. ennek ellenére én is sokat stresszelek, meg fáradt is vagyok. De gondolj arra, hogy van egy egészséges, gyönyörű kislányod, ez a legnagyonn öröm a világon. Itt egy link, egy kérdés erről az oldalról, talán adhat egy kis erőt. Kitartás!!

2009. okt. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
2009. okt. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!