Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meg tudnád szoptatni más babáját?

Meg tudnád szoptatni más babáját?

Figyelt kérdés
Néhány évvel ezelőtt egyik ismerősöm megszoptatta a sógornője babáját, akit az anyja 5 hetesen tejbegrízzel itatott, és ordított az éhségtől és a hasfájástól. A gyerekek között néhány nap volt csupán, így az ismerősöm felajánlotta, hogy megszoptatja a másik babát is, aki vígan szopizott az idegen anya melléből.
2009. okt. 25. 10:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Rendszeresen fejnék neki tejet. De megetetni nem biztos, hogy tudnám.
2009. okt. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
szia.most a gondolattól nagyon idegenkedek,de ha ott sírna egy éhes csecsemő és ez lenne csak a segítség akkor valószínűleg igen.
2009. okt. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
én is a fejés mellett döntenék, de nem hiszem, hogy egy olyan bensőséges dolgot mint a szoptatás meg tudnék osztani egy "idegen" gyerekkel.
2009. okt. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
biztos, hogy nem tudnám. és azt sem tudnám hagyni, hogy más szoptassan a gyerekemet...ott a tápszer, nagyszerű táplálék a babáknak.
2009. okt. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
valoszinuleg azert mondom, mert az en babam nem evett a cicimbol (fejve boldogan), de en nem gondolkodnek rajta, ha lenne elottem egy baba, aki ordi az ehsegtol. ha rendszeres dolog lenne, valoszinuleg persze felajanlanam a lefejt tejet, de ott es akkor en cselekednek, nem pedig azon gondolkoznek, hogy nem lenne e jobb fejni.
2009. okt. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
én biztos megszoptatnám. nincs rosszabb egy síró babánál...
2009. okt. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én is megsajnálnám és megszoptatnám saját cicimből.
2009. okt. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én is megszoptatnám, szerintem a siró baba valahogy ezt ösztönösen kiváltja.
2009. okt. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Megszoptatnám. Már volt rá példa hogy egyik ismerősöm babáját szoptattam, szó nélkül megtenném máskor is. Huzamosabb ideig nem, akkor inkább fejnék neki, de egy-egy alkalom belefér.
2009. okt. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
42%

Én nem szoptatnák más babát, és vagyok annyira önző, hogy a lefejtből sem adnék. Lehet le fognak most pontozni. Az elején sokat fejtem, és kérte egy közvetve ismerős, hogy adjam nekik, de nem adtam. Ha meg valami baj lenne vele, még engem vennének elő, hogy mérgezem a gyereküket.

Az én tejemet csak az én babám eheti.

2009. okt. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!