Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért vannak oda az anyukák...

Miért vannak oda az anyukák annyira a FP-s játékokért?

Figyelt kérdés
szerintem nagyon drágák,és én annyira nem vagyok elájulva tőluk,pedig kapott pár ilyen játékot,jó magam sose vennék.most nézegetem őket karácsonyra és rengeteg felesleges játék van köztük,rengeteg pénzért.ugyanolyan típusú más márkájú,negyede és a minősége se rosszabb.ez presztízs kérdés az amúgy is szűkölködő anyukánál,vagy ez a gazdag anyucik játéka?
2009. okt. 24. 20:09
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
68%

Nem vagyok szűkölködő és dúsgazdag anyuci sem.

Nekünk is vannak, én mindig valamilyen nagyobb ünnepre veszem, vagy kapjuk és általában akciósan. Szerintem nagyon hasznosak, legalábbis amiket én vettem. A mászásra ösztönző golyótól pár nap alatt megtanult mászni, később pedig ez után kezdett egyedül lépegetni, a tanulókutyust imádja, és én is szeretem, mert nekem speciel néha van más dolgom is a mondókázáson, rajzoláson, és játékon kívül. Ilyenkor jól elvan a kutyival, és bár másfél éves, de elmutogatja egyedül az összes mondókát és utánozza a szavakat. Kell olyan játék is ami leköti és tanul is belőle. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy ami nem fp az nem is jó, biztos jó, de nekem ezek tetszettek és szerintem nem is gagyi minőségű, valószínű még az én második meg tesóm gyereke is játszani fog velük.

Nem kell leszólni, aki ilyet vesz, ha nektek vagy Neked kedves kérdező nem tetszik, hát nem vedd meg. Én hasznosnak tartom őket, attól függetlenül, hogy nekünk is vannak olcsóbb játékaink (sőt a nagyrészük csak ilyen) és a lányom képes fél órákat felovasni nekem a maga nyelvén egy hirdetős újságból, vagy egy fél napig cipeli magával mindnhova a konyharuhát és azzal játszik, vagy az auchan-os, 200 ft-os műanyag kisautót tologatja órákig.

2009. okt. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
sziasztok.köszönöm a válaszokat.Szerintem nagyon tartós játék felesleges tapasztalatom szerint max csak a legóval játszik több évig egy gyerek.más márkákba is vannak pont ugyanilyen játékok negyed áron.sok anyuka sír,de ezeket azért megveszi pedig az ugyanolyan színes,mászásra ösztönző stb játék más néven is.nem értem néha az anyukákat.persze mindenki maga tudja mire tolja el a kevés pénzét.most amikor játékot keresek karácsonyra pont ugyanolyan játékokat láttam mint az fp.érdemes utánajárni.
2009. okt. 25. 07:02
 23/28 anonim ***** válasza:
52%

Én is FP párti vagyok. Persze nem veszünk meg mindenfélét, de már jópár darab van. A zsiráfot imádta sokáig, meg az oroszlános motort, most a farmos építő, meg az autók a kedvencei. Keveset veszünk belőle újonnan, leginkább teszveszről vesszük.

Ami előnye, hogy abszolút bababiztos, ezt bátran odaadom neki, s biztos el tudom tenni a tesónak is, mert nem törik, nem reped.

Nem vagyunk gazdagok, de inkább kevés játéka legyen, de azok megbízhatóak.

2009. okt. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem minden anyukának van valami mániája, van aki csak üveges kaját ad attól kérdezhetnénk miért nem főz, van aki eszméletlen mennyiségá ruhát halmoz fel attól kérdezhetnénk minek úgyis kinövi stb. Minden anyuka más és más kinek mi válik be, mit szeret mit engedhet meg magának.

ÉN csak FP játékot veszek, mert az olcsókkal pórul jártam, seperc alatt kiszedi az elemet belőle a lányom, ezt azt letör róla, kiszedi a szemét stb és már enné is meg a drabot!

Nagyon szép minőségi játékok, sokat eljátszik velük, és nem egy gyereket szolgálnak ki!

Én pl. egy mondókát sem tudtam, a tanuló kutyánktól és a tanuló robottól tanultam meg, a lányom mikor meglátja ezeket a játékokat remeg hogy adjam oda neki annyira szereti és tetszik neki. Érdekes nem rágja őket mint más plüsst 7 hónapos és nyomogja a kezeit lábait én pedig a jékkal együtt éneklek ő pedig kacag.

2009. okt. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
nem ítélek el senkit,mint mondottam mindenki ugy költi a pénzét ahogy akarja,csak kicsit visszás ez a dolog.spórolunk a pelusokon,alig várjuk a családit,és mégis 8-10 e költünk számomra,mondom számomra feleslegesnek ítélt játékokra.de végül is jol hangzik a neve.
2009. okt. 25. 10:50
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

23.21-es vagyok.

Kedves kérdező, nem kellene általánosítani.

Szerintem itt a válaszadók közöt (aki fp játék párti) senki nem panaszkodott, senki nem írta, hogy spórol a ruhán, vagy a peluson egy fp játékért. Nem tudom ezt honnan veszed. Én nem spórolok ilyesmin, és ha van pénzem inkább megveszek egy fp játékot, mint három hasonló gagyit, ami valóban hamar tönkremegy, nem tartós, ez az letörik, kiesik, szétesik stb. Én az fp játékoknál ilyet még nem tapasztaltam, pedig a lányom rendesen nyúzza őket, van ami már születése óta megvan és semmi baja.

Aki annyira várja a családit, meg a peluson spórol, az nyilván nem vesz ilyen játékot.

Megint csak azt tudom mondani, ha nem tetszik, vagy nincs rá pénzed, ne vedd meg, de mást ezért ne macerálj. Attól, hogy Te értelmetlennek tartod őket, más gyereke még szívesen eljátszik velük, és lehet a Tied is eljátszana vele, ha egyszer beruháznál neki egy ilyen játékra. És lehet meglepődnél, hogy mennyire leköti.

2009. okt. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
kedves utolsó,van neki.igaz nem én vettem.nem is egy,nem játszik el velük jobban mint más,olcsó játékokkal amit én vettem neki.szóval nem az irigység beszél belőlem.
2009. okt. 25. 11:24
 28/28 anonim ***** válasza:

Pont valamelyik nap voltunk bevásárolni, halomban a FP játékok (közeleg a karácsony, ugye). Minden szülő (köztük persze mi is) eszeveszetten nyomogatja a zenélő/beszélő játékokat, a mellettük szaladgáló gyerekek rájuk sem néztek. :) Pont kinéztem egy zenélős tanító teknőst 1500 Ft-ért, ugyanolyan teknős, ami FP volt (nem emlékszem pontosan, kb.) 5000 Ft...

Van FP és Chicco játékunk is, de vagy kaptuk őket vagy pedig megörököltük. Én megmondom őszintén, nagyon drágának találom ezeket a játékokat, de persze vannak közöttük olyanok, amik nagyon tetszenek.

2009. okt. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!