Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért vannak oda az anyukák...

Miért vannak oda az anyukák annyira a FP-s játékokért?

Figyelt kérdés
szerintem nagyon drágák,és én annyira nem vagyok elájulva tőluk,pedig kapott pár ilyen játékot,jó magam sose vennék.most nézegetem őket karácsonyra és rengeteg felesleges játék van köztük,rengeteg pénzért.ugyanolyan típusú más márkájú,negyede és a minősége se rosszabb.ez presztízs kérdés az amúgy is szűkölködő anyukánál,vagy ez a gazdag anyucik játéka?
2009. okt. 24. 20:09
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem is sok a felesleges giccs köztük, de azért van 1-2 amit jónak találok. És igen horror áron vannak, gondolom a márka és minőség miatt is. Aki megengedheti magának vegye meg, más meg megveszi akciósan - ahogy én -, vagy hasonlót vesz féláron. Ez pénztárcafüggő.
2009. okt. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem divat. Én is látom, hogy a boltok tele vannak az FP-s játékokhoz szinte megtévesztésig hasonló játékokkal és a vásárlók inkább a 5-6x annyiba kerülő FP-set veszik meg. Különben én nem szeretem ezt a mindenféle "tanuló" játékot, tettem is ezzel kapcsolatban nem régen egy kérdést. Szerintem egy kisgyereknek nincs ezekre szüksége, többre megyünk vele, ha leülünk hozzájuk minden nap néhány percre és az alatt az idő alatt csak vele foglalkozunk... ha bevonjuk őket a mi dolgainkba, sokkal jobban, de legalább űgy fognak fejlődni. Beszélni meg tőlem tanuljon meg és ne egy asztaltól, kutyától stb, a számlálás meg nem = a számok felsorolásából, egy pici gyereknek meg még nem mond semmit az Abc... Ja! és 3 egyszerű, 50 Ft-os pohárral ugyanolyan jól el tud játszani, mint a 2000Ft-os FP játékkal...
2009. okt. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
74%
A drága játék felesleges pénzkidobás,mert a gyerek néhány nap után ráun.Inkább tépked darabokra egy újságot,mint hogy a drága játékkal játszana.Nekem ez a tapasztalatom,az ismerős családoknál is.
2009. okt. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
77%
Nálunk hónapok óta egy nagy zacskónyi gesztenye a sláger, amit együtt szedtünk. Órákig el tud vele játszani. FP játékai is vannak, ezeket használtan kaptuk ismerősöktől, ritkán játszik velük. (Ezek ilyen kis egyszerűek.)
2009. okt. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
80%
én gyönyörű állapotban veszek használtan de, csak amit én jónak és hasznosnak találok.
2009. okt. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
szerettek volna a nagyik venni egy tanulókutyust.kicsit meg is örültem,de aztán az jutott az eszembe,hogy pont ezért vagyok én,hogy megtanítsam számolni,mondókázni az orrot,szájt mutogatni,és megjegyzem 9 hós,de már jó uton halad ezen a téren,igy nem kértem a kutyát,se semmilyen hasonló játékot,és igen,divat lett szerintem is,de felesleges divat.minap kb 35-40 percet játszott babám egy pzs-vel amit felügyelet mellett millió miszlikbe aprított egy hang nélkül.na azt mondja a párom,ennyit a drága játékokról.
2009. okt. 24. 20:27
 7/28 A kérdező kommentje:
akkor hol vannak innen azok az anyukák akik kb 10 ilyen játékot tudnak felsorolni a babaszobából?
2009. okt. 24. 20:29
 8/28 anonim ***** válasza:
75%

Kedves kérdező: Itt! :)


Az én gyerekem 3 éves és van 8 nagy kukászsáknyi játéka.

Van benne több FP, Götz baba, Furberries,Duplo-hegyek, Barbie, méregdrága és olcsó cuccok...stb., de leginkább azzal játszik, amit én varrtam neki. Egy egyszerű lovacska zokniból meg egy Waldorf baba. És kész.


Teljesen felesleges a drága és sok játék! És anyósom most pl. robotmacskát készül neki vásárolni. Kérdem én, minek?! ... :-S

2009. okt. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
61%
hát hol? wellness hétvégén.....:))
2009. okt. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
52%

20:27-es vagyok és babszobás!De csak azt tudom ísmételni amit írtam fönt!

Egyéniség töl is függ ,kinek mi az ízlése Pl: tanuló székre,macira ,kutyára rá se néztem.

De fp. zsíráfos golyopályánk van és JÓ JÁTÉK!

Bár az elefántra nem mondanám hogy olyan szupi de még most lesz kiprobálva 2500ft-ért talán megérte.

2009. okt. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!