Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért vannak oda az anyukák...

Miért vannak oda az anyukák annyira a FP-s játékokért?

Figyelt kérdés
szerintem nagyon drágák,és én annyira nem vagyok elájulva tőluk,pedig kapott pár ilyen játékot,jó magam sose vennék.most nézegetem őket karácsonyra és rengeteg felesleges játék van köztük,rengeteg pénzért.ugyanolyan típusú más márkájú,negyede és a minősége se rosszabb.ez presztízs kérdés az amúgy is szűkölködő anyukánál,vagy ez a gazdag anyucik játéka?
2009. okt. 24. 20:09
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
50%
ez jó!!! :DDDD
2009. okt. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
85%

Az én fiam nagyon szeret Chicco és FP játékokkal játszani.

Nincs sok, és ezeket is csak ajándékba kaptuk, de sztem ez nem divat,

olvastam valahol, hogy a Chicco évtizedes kutatások alatt fejleszti ki a játékait, és tudományosan van kitalálva az is, hogy melyik része a játéknak milyen színű.

Ezek a játékok 10 év múlva is játékok maradnak,

a kínai szarok meg egy-két odaba*ás után ripityomra törnek.


Nincs pénzem ilyen drága játékokra 2 gyerek mellett, de ha lenne csak ilyet vennék.

2009. okt. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

Szülinapra karácsonyra vásárolunk mi játékot a gyerköcnek öt rokontól kap 1-1db játékot.

Évközben csak néha kapnak játékot v. csak olcsóbbat.

2009. okt. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
83%
így van cihcco játék a 10 éves gyerköcömnek is volt és most játszik a kicsivele semi baja még el is tudom majd adni .MÁRKA NÉV AZ FONTOS!!!
2009. okt. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
74%

20:52 vagyok,

nekem is 10 éves a nagyfiam.

Ugye, jók ezek a játékok!

2009. okt. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
83%
Bár nálunk sem áll hegyben a pénz, de ami minőségi játékot vettem (vagy kaptak) az első gyermekemnél azzal játszik a harmadik is és el fogom tenni az unokáimnak is. Mindezek mellett ők is játszanak papír dobozzal, fakanállal, üres dobozzal. De ettől a sok bóvli, sz@r minőségű kínai játéktól ledobom a szíjat! Havonta dobok ki egy szatyorral belőlük, mert 1x! lehet vele játszani. A minőségi játékokat is szelektíven kell vásárolni.
2009. okt. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
80%

Az én kislányomnak is van FP játéka. Volt amit mi vettünk és volt amit ajándékba kapott, előzetes egyeztetés után. 18 hónapos és még mindig imád játszani akár a Tanuló kutyájával ( 6 hónaposan kapta ), vagy a FP rágókáival

( 3 hónaposan kapta ). Persze vannak más kedvencek is

( műanyag üveg ), de ettől még szeretném,ha jó minőségű játékai lennének. Egyébként nem járok wellnesselni, és nem vet fel a pénz. Viszont rengeteget foglalkozom a lányommal, még most is, hogy vissza kellett mennem dolgozni.

2009. okt. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
83%
én olyan anyuka vagyok aki ezeket vásárolja.mert tartós azért veszem ja és nincsenek milliók a számlámon.sokat vettem a teszveszen sokat ujan de én szeretem akinek nem tetszik ne vegye meg ilyen egyszerű
2009. okt. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
85%
Fiamnak is sok FP játéka van és szereti őket. Akciósan akár félárban is meg lehet kapni,és ha játszik velük,nem félek,h valamelyik része leesik és esetleg lenyeli. Bababiztosak és tartósak. Ugyanezt az olcsó,kinai játékokról nem tudom elmondani. Különben is milyen provokativ kérdés ez?
2009. okt. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
68%

Én azért szeretem (vagyis a kislányom),mert szines, megfelelő minőségű anyagból van, és ényleg "hasznosan" tud vele játszani.

És szerintem nem presztízs, legalábbis nekünk tuti nem, mert nem vagyunk olyanok...

Én ezeket (is) használtan veszem,mint ahogy sok ruhát.

Szóval nem felvágásból vagyok oda érte hanem mert jók!

2009. okt. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!