Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Huzogassam a fütyijét vagy ne?

Huzogassam a fütyijét vagy ne?

Figyelt kérdés
A doki szerint még nem szabad, mert nagyon le van tapadva még neki. Azt mondta másfél éves koráig ez természetes és hormonális, de aztán ha még mindig igy le lesz akkor fel kell neki rántania. De akkor ez most nem fitymaszűkület ugye? Szerintetek huzogassam hogy jobban táguljon neki, vagy csak árthatok vele? 1 éves a kisfiam. Eddig sem huzogattuk emiatt, mert mindig megnézte a doki és mondta hogy ezt még nem szabad, csak olvastam itt vkinél hogy ő huzogatta és tágult neki, de ott mondjuk fitymaszűkületről volt szó.
2009. okt. 24. 19:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
én azért váltottam orvost, mert a 10 hónapos fiam fitymáját minden szó nélkül felrántotta 2x egymás után. Annyit se mondott, hogy mit kenjek rá, hogy kamillázzam, semmit. Azt a pár napot, amíg a seb begyógyult rajta nem kívánom senkinek. Én a helyedben nem engedném, hogy a háziorvos nyúljon hozzá, én elviszem majd urológushoz, de olyanhoz, akiről tudni, hogy a beleegyezésem nélkül nem csinál semmit.
2009. okt. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!