Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma voltunk oltáson (3hós) a...

Ma voltunk oltáson (3hós) a doki úgy felhúzta a fütyijét hogy vérzik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

azt mondta semmi baj, majd megcsinálja még párszor mert van neki egy kis szűkülete.nem fájt neki gondolom, mert nem sírt.

ne csináljak vele valamit?annyira sajnálom, de a doki is olyan durva volt


2011. ápr. 14. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
41%

Szegény.Kend be neki betadinnal....

Nem húzogattad neki fürdésnél a bört???

A fiamnak 6 hós korára teljesen feljött.Innentöl minden fürdésnél 2x 3y húzd óvatosan a fütyijét.

2011. ápr. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
minden fürdetésnél húzogattam neki, már amennyire mertem
2011. ápr. 14. 17:03
 3/5 Adnil25 ***** válasza:
100%

Szegény. A doki nem mondott semmit, hogy mit csinálj? Szerintem ha nem fáj neki, akkor próbáld meg majd fürdésnél egy picit felhúzni. Nem értem miért volt ilyen dúrva az orvos.


Én megkérdeztem a védőnőmet hogy kell-e húzogatni neki vagy nem. Azt mondta hogy nem kell, majd magától feljön. Bár az én kisfiam már 1 éves és én is elgondolkoztam ezen.

Pont most olvastan erről, hogy valaki meg kifejezetten azt mondja hogy minden nap kell húzogatni neki, hogy le ne tapadjon. Már tényleg nem tudom mi a jó.

2011. ápr. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a férjem húzogatja, ő valahogy jobban meri mint én.
2011. ápr. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Elsö vagyok.

Nekem elsö gyermekem lány volt.Aztán jött a fiam.Növérem nekem is mondta akárki akármit mond húzogassam neki mindég amennyire a bör engedi,mert le fog tapadni.1,5 hónapig hozzá sem nyultam.De utána igen.Pedig szinte semennyire nem mozdult neki elözször.Viszont a mai napig minden fürdésnél megvan neki mozgatva 2x 3x.Nem szeretném ha letapadna neki,esetleg begyulladna a "kosz" pisi miatt.....

2011. ápr. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!