Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek a ksifiának (egy év...

Akinek a ksifiának (egy év körül) felhúzta a bőrt a kukiján az orvos, mivel kezelte otthon, és hogyan nézett ki a kukija?

Figyelt kérdés

Nálunk ez ma történt és a baba ahányszor pisil (feltételezem), ordít. A kukija meg van duzzadva, és véresnek látom a végét, ha kicsit migpróbálom felhúzni. Doki szerint majd holnaptól kell fürdéskor húzogatni.

(LÉGYSZI ne írj olyat, hogy hülye a doki, meg nem kellett volna stb.nem ezek érdekelnek).


2011. júl. 6. 18:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Ültesd langyos kamilla tea fürdőbe, pár nap alatt elmúlik.
2011. júl. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Elvileg csak a fitymaszűkületet vizsgálják, annak nem lehet ilyen következménye. Figyeld tovább a babát, és ha nagyon fájdalmasan sír, akkor érdemes ügyeletet hívni, mert akár meg is sérülhetett a kis nemessége
2011. júl. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Neogramon hámosító kenőcs rendbe hozza. A lehúzást ismételni kell valóban,ez a a pici érdeke ..a későbbiekben.
2011. júl. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én lányos anyuka vagyok, de nem sokára megszületik a kis öcsi. Most komolyan van ilyen vizsgálat? Miért csinálják?
2011. júl. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Lehet hogy egy kicsit le volt tapadva a bőr és az orvos kézzel pici erővel felhúzta.

Ez még mindig jobb mint ha az urológus szondázta volna az valami borzalom mi átestünk rajta :-(( mert annyira le volt tapadva.

A kamilla tea tényleg jó nekünk is az kellett a fürdővízbe.

Sőt ha felhúzod neki ott is áttörölheted neki teába mártott steril vattával.

Remélem segítettem.

2011. júl. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A doki jól tette,mert így a fiad elfelejti,és nem az lesz a gondja 8 évesen,hogy ő hibásan született.

A mi orvosunk Lidocain érzéstelenítőt írt,és egy gyulladáscsökkentő krémet.Egyszerre kelllett kenni.Közben kamillázni.Fürdésnél felhúzni,hogy ne tapadjon vissza.És kenni és kenni,miközben üvölt a gyerek a fájdalomtól.

Kb egy hétig fog tartani.Valóban ilyen,amilyennek leírtad.

De így teljesen normális lesz és nem kell körülmetélni.

2011. júl. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy bekend neogranormonnal, annyira erősen hámosít, hogy vissza fog tőle tapadni a bőr!


Kamillás fürdő, és gyulladáscsökkentő krém.

2011. júl. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamnak szűkülete volt és a makkja alatt felgyülemlett a váladék. Féltem, hogy begyullad neki ezért kértem, hogy küldjenek el sebészetre. Ott kaptunk egy krémet, amivel egy hónapig kenni kellett és ezután húzta fel neki a sebész. Aznap nem szabadott hozzá nyúlni sem megfürdetni. Másnap már nem sírt a pisilésnél. Esténként kamillás fürdő és ha volt kaki napközben, akkor is megmostam neki. Minden este fel kellett húzni neki, mert különben visszatapadt volna. Fájt neki, de szerencsére egy héten belül begyógyult neki. Most már nagyon szépen fel jön. Akkor volt 10 hónapos
2011. júl. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

eszedbe ne jusson bekenni neogranormonnal mert úgy letapad, hogy mehettek megint orvoshoz!!! nem szabd!

amit az első írt nagyon jó, fürdés után meg körömvirágkrémet kenhetsz rá. de csak addig míg piros, duzzadt, utána már csak simán húzd hátra fürdés közben, lötyböld le vízzel és kész :) csak arra figyelj nehogy túl húzd mert attól, hogy a doki most felhúzta, lehet még nem teljesen engedett fel a bőr

2011. júl. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok?
2011. júl. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!