Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem vagyok jó anya? A kislányo...

Nem vagyok jó anya? A kislányom 7 hós, de nem túl anyás, persze ragaszkodik hozzám, de elvan az apjával, anyukámmal, és azokkal akiket jobban ismer.

Figyelt kérdés

A kislányom 7 hós, de nem túl anyás, persze ragaszkodik hozzám, de elvan az apjával, anyukámmal, és akiket jobban ismer. Mikor pl otthagytam az anyukámra meg az öcsémre egy délutánt észre sem vette, nagyon jól elvolt. Soha nem volt rá jellemző, hogy félt volna az idegenektől, most már van akitől megijed, de nem jellemző. A múltkor átjött egy ismerősöm akit még vagy 2szer látott a gyerek életében, de olyan jól elvoltak, hogy a gyerek észre sem vette hogy kimentem a szobából.

Alapjában véve örülök, hogy nem fél az emberektől, és hogy oda tudom adni másnak is a kicsimet anélkül hogy ordítana, de azért néha elgondolkodom rajta, hogy nem szerte a kicsikém engem? Pedig mindig ketten vagyunk, a férjem csak délután jön haza, és csak hétvégén látja a szüleimet.


2009. okt. 23. 21:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

hát én azzal nem értek egyet, hogy egy 7 hónapos nem tud szeretni. biztos olyan írta ezt le, akinek nincsen gyereke, na mindegy.

egyébként az én babám is 7 hónapos, és ugyanilyen, mint a kérdező babája, és én nagyon örülök neki, hogy nem a szoknyához bújós fajta, hanem nagyon jól tudja érezni magát a tesómmal, férjemmel, anyámmal. szerintem ez a normális.

2009. okt. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. okt. 24. 13:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!