Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem vagyok jó anya? A kislányo...

Nem vagyok jó anya? A kislányom 7 hós, de nem túl anyás, persze ragaszkodik hozzám, de elvan az apjával, anyukámmal, és azokkal akiket jobban ismer.

Figyelt kérdés

A kislányom 7 hós, de nem túl anyás, persze ragaszkodik hozzám, de elvan az apjával, anyukámmal, és akiket jobban ismer. Mikor pl otthagytam az anyukámra meg az öcsémre egy délutánt észre sem vette, nagyon jól elvolt. Soha nem volt rá jellemző, hogy félt volna az idegenektől, most már van akitől megijed, de nem jellemző. A múltkor átjött egy ismerősöm akit még vagy 2szer látott a gyerek életében, de olyan jól elvoltak, hogy a gyerek észre sem vette hogy kimentem a szobából.

Alapjában véve örülök, hogy nem fél az emberektől, és hogy oda tudom adni másnak is a kicsimet anélkül hogy ordítana, de azért néha elgondolkodom rajta, hogy nem szerte a kicsikém engem? Pedig mindig ketten vagyunk, a férjem csak délután jön haza, és csak hétvégén látja a szüleimet.


2009. okt. 23. 21:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia

Miert ne lennel jo anya?? A babad egy baratkozosabb fajta, ez nem baj!! Az en fiam is van akit szeret es elvan vele, olyannyira hogy ha kimegyek a szobabol fel sem tunik neki :)

Ne aggodj emiatt, nem ez a jo anyasag merceje!

Ja a fiam 8 hos

2009. okt. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az enyém is ilyen, pedig már 11 hónapos. :) Én is örülök, mert simán elvan a nagyival, apjával. Ha elmegyek, az ablakból integet. Ha megjövök, odajön és öleli a nadrágom szárát :)
2009. okt. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A kislanyod egy teljesen egeszseges, szeretetben gazdag csaladban no fel, ahol te biztositod szamara a szeretetet es a biztonsagot. Miert feljen, amikor tudja, h te mindig ott vagy, ha esetleg baj lenne. Jol elvan masokkal, de ne felj, ha baj lenne akkor azonnal "szaladna" hozzad. Nem baj, hogy ilyen, konnyen fog szocialozalodni. Az en velemenyem szerint o egy boldog baba, akinek egyszeruen nincs mitol tartania...:))
2009. okt. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia!Dehogy vagy rossz anya!Ne légy butus!

Babád csak nagyon nyitott,közvetlen személyiség, akin valószínűleg-csúnyán kifejezve-nem jött ki a szeparációs félelem!

Örülj az egészséges,okos, ügyes, bátor kislányodnak4

Minden jót!

Gyógypedagógus anyuka, 6 hónapos kislány édesanyja

2009. okt. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Na én pont ezt gondoltam kb 1 éve csak pont az elenkezője miatt az sem jobb hidd el én még WC-re sem tudtam menni mert ott volt a nyomomba, de hála égnek 1 év alatt sokat változott és elmarad ismerősökkel rokonokkal.
2009. okt. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nagyon jó anya vagy,és nagyon okosan neveled a kislányodat.Sokan azt hiszik,hogy éjjel-nappal minden percüket a gyerekkel kell tölteni,és azután csodálkoznak,hogy később egy kibírhatatlan hisztis gyerekük van.

A gyerekeknek is kell egy kis "szabadság",meg kell ismerniük az anyán kívül más embereket is.Az így nevelt kicsinek sem az oviban,sem az iskolában nem lesznek beilleszkedési gondjai.Az anyás gyerekeknek viszont annál több.A gyerekre régen azt mondták,hogy emberpalánta.Egy felnőtt sem bírná elviselni,hogy a párja minden pillanatot vele akarna tölteni,akkor miért vár el bárki is ilyesmit egy pici gyerektől?

Attól pedig ne félj,hogy téged kevésbbé szeret.Ha valami baja lenne,akkor hozzád fog menni.Te adsz neki enni,te mosdatod,mesélsz majd neki (az apuka legfeljebb segtí ),de te leszel neki a legfontosabb is.Csak ilyen okosan neveld továbbra is.

2009. okt. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Nekem soha nem jutott eszembe ez, ami a Kérdezőnek. :) Egyébként így van, ha bármi baja van, azonnal keres, ha megijed, vagy furcsát észlel, keres a szemével. De sokszor csak úgy is, hogy elvan, és odapillant a konyhába, hogy ott vagyok-e. Ettől függetlenül én nagyon örülök továbbra is, hogy nem ordít utánam, és ez jó anyukámnak és a férjemnek is :)
2009. okt. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem vagy rossz anya, de egy 7 hónapos kis lény még nem tud szeretni.
2009. okt. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
utolsó válaszoló gondolja át még egyszer a hozzászólását :D:D:D
2009. okt. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
21.17-nek minden szavában igazság van! Csak neveld továbbra is így, meglátod később előny lesz ez!
2009. okt. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!