Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Angliai kismamak, anyukak! Ti...

Angliai kismamak, anyukak! Ti hogy ismerkedtek?

Figyelt kérdés
Olyan jo lenne kornyekbeli magyar anyukakkal ismerkedni, de fogalmam sincs honnan lehetne felderiteni oket. Jo lenne barmilyen otlet, illetve az is segitene, ha megmondanatok,h ti honnan valok vagytok. Nem reg koltoztunk ide, es maganyosak vagyunk a kisfiammal. Jo lenne egy kis tarsasag.
2009. okt. 23. 20:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Igaz en mar nem elek kint, de gondoltam azert irok neked, ha nem hazagszol. 2 evig eltem Londonban, mar kint lettem terhes, de hazajottunk mult decemberben. Szoval tudom ajanlani a londonimagyarok.hu oldalt, ott nem csak szallasok es munkak vannak. Ha meg eszembe jut vmi irok. Sok sikert a kereseshez es jo babazast!
2009. okt. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia


Angliai kismama vagyok, A fiam 8 honapos! Merre laktok? Mi Worcesterben. Ha van kedved irj priviben, szivesen ismerkedek, beszelgetek, es osztok meg tapasztalatokat.


JA mi 4 eve elunk kint a fiam is itt szuletett

2009. okt. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!