Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valami gyogytea ami...

Van valami gyogytea ami babanyugtato? Nagyon rosszul alszik a fiam es mar mindent kiprobáltam, mar csak ez maradt.

Figyelt kérdés
2009. okt. 23. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Citromfű tea vagy viburcol kúp, ezek segítik az alvást, de csak alkalomszerűen használnám, nem szerencsés ha rászokik.


Mennyi idős a kisfiad? Mit eszik, iszik és mikor? Miket próbáltál eddig? Hol alszik? Hány fok van a szobában és miben alszik?

2009. okt. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
15honapos.Nagyon rossz alvo.Kb 3x ha atlaudta az ejszakat.De en mar annak is orulok ha csak 2x3xebred,de nem.Ejjel is vagy 10x kellet mennem hozza.Kisagyaban alszik.22fok korul van nala.Nincs melege tuti nem izzad,nem is fazik.Elalvas elott iszik tejet 2dc kb vacsizik is rendessen.Nem tudooooom milehet.Segitsetek.
2009. okt. 23. 10:57
 3/5 anonim ***** válasza:

:(

Külön szobában van vagy veletek?

Amikor bemész hozzá, akkor hangosan sír? Vagy csak nyekereg? Mit szoktál ilyenkor csinálni és hogy alszik vissza?

Bocs a sok kérdésért, csak próbálok rájönni mi a gond. (nekem is ekkora fickóm van)

2009. okt. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kulon szobaban van igen.Álltalában nagyon sir ,mert neha mar annyira fáradt vagyok varok hatha visszalaszik amikor meg csak nyoszorog.Visszaadom a cumijat vagy neha szomjas es adok neki,neha pedig annyi h megsimizem es alszik is.Mar ott tartok h magunhoz fogom venni talán nyugotabb lesz.Viszont eddig olyan szépen alud egyedul,kar lenne ha atszokna.nemtudom...Te fiam atalussza az ejszakat?kulon?
2009. okt. 23. 11:21
 5/5 anonim ***** válasza:
a kamilla nyugtató
2009. okt. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!