Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos babák anyukái, akik...

6 hónapos babák anyukái, akik már bőven hozzá táplálnak. Mit esztek egy nap? Hogy válogatjátok össze az ételeket?

Figyelt kérdés
Miből mennyit? Főzit vagy gyümit adtok inkább a babátoknak? Mi a véleményetek a magatok által készített kajcsiról? Vagy jobb a bolti?
2009. okt. 23. 07:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Reggel 6 körül szopi, 10kor gyümölcs (alma-körte, alma-banán, öszibarack,-ezeket én pépesitem, szilva, alma-áfonya-ezek üvegesek). 13kor főzelék (alma-krumpli, cukkini-krumpli, cékla, brokkoli, sütőtök, -ezeket én készitem, zöldborsó, vegyes zöldség, paradicsom-krumpli, és még amit nehéz elkésziteni, az üveges) Hetente 2x-3x husis főzi. 17.30kor tápszer, 21kor fél adag tejpép utána szopi. Napközben gyakran itatom.

Én előnyben részesitem az általam készitett ételeket, mert ezek 100%-ban zöldséget, gyümit tartalmaznak, és a saját kertből tuti bio.

2009. okt. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi tápszeresek vagyunk, egy nap egyszer kap mást egyenlőre. Vagy pépet adok, vagy üveges kaját. De ha olyat főzök pl. húsleves abból megkapja a répát. Ha szép gyümit kapok a boltban, akkor azt.
2009. okt. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!