Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Visszatennétek még aludni,...

Visszatennétek még aludni, vagy kezdődjön a napunk?

Figyelt kérdés
Kislányom általában fél 7-ig alszik, de előfordul, hogy reggel 5, fél 6 körül kel. Mire megszoptatom, kb. 20 perc, így ott vagyunk a fél, háromnegyed 6-nál. Ilyenkor már nincs szívem visszrakni, de azért az 5 órás kelést korainak tartom. Mit tennétek a helyemben? Este 8-kor alszik el.
2009. okt. 23. 05:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

én is visszatenném aludni a helyedben.

este pedig ilyen nagy baba szerintem már maradhatna fent tovább, mint fél 8. így lassan átszokna arra, hogy reggel is tovább aludjon.

a 9,5 óra kevés éjjeli alvásnak.

az enyém 1 éves, és 10kor fektetem, nincs ezzel semmi gond, sőt. (én mondjuk képtelen lennék reggel 6kor kelni...:) )

2009. okt. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
nem értek egyet az útólsóval,nem kell ennyi idős babának este 9-10-ig fent lenni.ez egy nagyon rossz beidegződés hogy este sokáig hagyják a gyereket fent.nekem van egy nagyobb fiam is.és igenis még 5 évesen is ment este 8 kor aludni.kiegyensúlyozott,nyugodt gyerek.és nem volt szüksége az éjszakai fennlétekre.DE egyébként próbáltam később fektetni a babám aki most 9 hónapos,de ugyanúgy fel kelt reggel fél 7 kor vagy 6-kor.és nagyon nyügi volt már este.nem minden gyerek szereti az északázást.én a magam részéről az este már a páromé.ez igy van már jó pár éve,és ez vált be.
2009. okt. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Holnap, ha korán kel, megpróbálom visszatenni a kiságyba. Hátha... :-)
2009. okt. 23. 20:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!