Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek második babája nem...

Akinek második babája nem sokkal az első születése után fogant, honnan tudta hogy várandós?

Figyelt kérdés
Ha még szoptatok és nincs menszeszem, és a hormonok is dolgoznak az első baba miatt, honnan tudhatom, hogy ismét állapotos vagyok?
2009. okt. 22. 16:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
63%
szoptatás alatt lehet pl Lyndinettet szedni, vagy marad a jó öreg gumi, de ha semmit nem használtok akkor legalább a megszakításos szeretkezés!!
2009. nov. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát a Lindynettet pont nem szabad szoptatás alatt szedni!

"Mivel a hatóanyagok átjuthatnak az anyatejbe és csökkenthetik a tejelválasztást, a készítmény szoptatás idején történő alkalmazása nem javasolt."

A Cerazett és az Azália az amit szoptatós anyukák szedhetnek!!

De amúgy nekem a szülés utáni 6 hetes kontrollon elmondta a doki a lehetséges védekezési módokat! Csak az én dokim volt ilyen rendes (pedig nem is fogadott volt)!?

2009. nov. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
48%

Baromira tök egyszerű, és ne mis értem a kérdésed.

Ha nem védkezetek, akkor annak egy módja van, minden hónapban csinálni kell egye tesztet, és ennyi.

Ha védekeztek, elvileg nem eshetsz teherbe, de a teszt akkor is megmondja az igazat.

A szoptatás nem mentesít a teherbe esés alól!!

Ha babát akarsz, vegyél tesztet, hogy tudd, mikor vagy babás, ha nem akarsz még most babát, védekezz, és nem kell azon aggódni, honnan fogod észrevenni...

Nem?....

2009. nov. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
48%

Amúgy vagy a gumi, vagy a szoptatós tabi(amivel sok anyának gondja van), vagy a szexmentesség...

A doki segít ebben is.

2009. nov. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
44%

Miért vagytok vele ilyen undokok? Nem kioktatást kért, hogy mit tegyen ha terhes akar lenni és mit ha nem, hanem egy konkrét kérdéssel kapcsolatban kért segítséget! Talán egy ember volt akinek a kérdéssel kapcsolatos a válasza!

Bocsi, de én nem tudok segíteni, csak érdekeltek a válaszok és közben jól felhúztam magam...

2009. nov. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Bízz az ösztöneidbe,ez általában bejön.

Viszonylag elég hamar lettem újra várandós,igaz mi a sorsra bíztuk.(részben)

Csak hogy megnyugtassam kedves válaszolókat,szoptatok (ami NEM óv)és VÉDEKEZTÜNK is.

Kiszállás,hüvelyöblítés,vagy épp gumi.

De mégis jött a baba.

Ha szoptatsz,valószínű nem fogja majd a babád elfogadni a cicit,valahogy megérzik,vagy nem olyan jó nekik a tejci mint előtte.

Tünetek ugyanúgy jelentkeznek,bár nálam egyedül a melleimen ne vettem észre,az elsőnél ez volt az első jel.

Én is emelgetem a fiam,pihenek amennyit tudok,úgy gondolom az első 12hét vészes(vetélés a súlytól amit emelek,fáradság,stb) meg majd az utolsó hónapok.

Szerencsére úgy neveltem eddig a Manóm,hogy ne legyen a nap 24 órájában kézbe.

Tudom hogy az első hónapok nagyon nehezek lesznek,hisz egy épp világot felfedező,és egy újszülött nem kis játék.

De az ember vállalja,nem fogja azt mondani a kórházba :még itt hagylak,majd jövök.

A teszt MINDENKÉPP előnyös,főleg ha úgy érzed babát vársz.

Remélem tudtam segíteni.

2009. nov. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Én nem leszólni akarlak, és nem a kérdésre válaszolok, de komolyan, miért nem védekeztek?


8,5 hónapos a babám, de én rettegek attól, hogy becsúszik a kistesó még az előtt, hogy a picim stabilan járna.

Mivel vele is veszélyeztetett terhes voltam, hát gondolom érthető az aggodalmam.

Nem tudnám cipelni, meg hétrét hajolva kísérgetni, amíg megtanul járni, ha a kistesó a pocakomban lenne.


Ezért mi az óvszert választottuk.

Nem 100%-os biztonságú, de VALAMI.

(én a gyógyszertől folyamatosan véreztem, ezért aztán azt abba kellett hagynom, egyébként Azáliát szedtem)


Miért nem védekeztek?

Van valami különleges oka?

2009. nov. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!