Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek második babája nem...

Akinek második babája nem sokkal az első születése után fogant, honnan tudta hogy várandós?

Figyelt kérdés
Ha még szoptatok és nincs menszeszem, és a hormonok is dolgoznak az első baba miatt, honnan tudhatom, hogy ismét állapotos vagyok?
2009. okt. 22. 16:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
Hát ez nehéz kérdés, szerintem ilyenkor nagyon nehéz észrevenni az újabb terhességet!
2009. okt. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
ettől tartok én is... és félek, hogy ha újra babás lennék, nem tudnék róla időben és esetleg megemelem vagy megerőltetem magam és baja lesz. A kisfiam 9 kg körüli, több emeletet járok meg vele naponta, nem tenne jót, ha pocakosan cipelném.
2009. okt. 22. 17:29
 3/17 anonim ***** válasza:
76%
nem védekeztek?
2009. okt. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
utolsó: ezek szerint.... nem az volt a kérdés, hogy lehetek e terhes, hanem, hogy ha igen, akkor azt honnan tudhatom. köszi
2009. okt. 23. 16:40
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

szia!

szerintem erre csak az a megoldás, ha időnként veszel tesztet. Én meg azért félek ettől, mert mi nem szeretnénk már babát. Mondjuk mi védekezünk, de annyi félét hallani :)

2009. nov. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Én nagyon szeretnék majd kistesót a fiamnak, de most még nem! Szeretnék várni vele egy két évet. Persze örülnék neki, csak félek, hogy birkóznék meg vele
2009. nov. 2. 13:07
 7/17 anonim ***** válasza:
88%
Ha gyanús jeleid vannak, vegyél tesztet, máshonnan szerintem nem tudhatod meg. De most őszintén, már ne haragudj, az egyik válaszolót "leszóltad", hogy nem a kérdésre válaszolt, de valóban miért nem védekeztek akkor, ha MÉG nem akartok gyereket? Ugyan semmi közöm hozzá, de evidens lenne akkor....Egyébként ha esetleg becsúszna, a másik gyerkőcöt úgyis cipelnéd, úgyhogy sajna ez ellen nincs "orvosság". Sok várandós anyukától hallom, hogy pihenést rendelt el az orvos, de hát nem tud, mert ott a másik, akit cipelni kell, rohangálni utána. 17 hónapos kislány anyukája.
2009. nov. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is az a legjobb, ha veszel egy tesztet és megnézed. Ha valami gyanúsat érzel, akkor még a dokihoz is el tudsz menni. Abban viszont egyet értek, hogy ha nem akarjátok a véletlenre bízni a kistesót, akkor jobb valamilyen formában védekezni.
2009. nov. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Az első fiam 10 hónapos volt, amikor megfogant a kistesó. Szoptattam, de a terhesség jelei ugyanúgy jelentkeztek. Elmaradt vérzés, mellfeszülés, hányinger, fáradékonyság, aluszékonyság... A teszt a legjobb megoldás. Egyébként ne félj, megbírkózol vele, számtalan példa van rá, hogy sikerül. :) A gyerekeknek meg nagyon jó, összenőnek, csak nekünk szülőknek fárasztó cseppet. :)
2009. nov. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát.... megnyugtatni én sem tudlak...

Ugyanezen agyalok....

Azt hiszem, ma hozatok a férjemmel egy tesztet....


Egyébként tényleg nem védekeztetek?

Mi olyan hú de nagyon nem... Mit lehet alkalmazni szoptatás alatt?

2009. nov. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!