Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adhatok a babámnak olyan főtt...

Adhatok a babámnak olyan főtt zöldséget, ami a mi kajánkban fő meg?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy pl. ma babgulyást főztem, abból vehetek ki neki krumplit meg répát, vagy főzzek neki külön? Egy pici szalonnát íznek főztem a levesbe, természetesen abból nem kapna, csak információnak írom, hogy az is együtt főtt velük.


Mellesleg 3 hónapja elkezdtük a hozzátáplálást, krumplit, répát evett már eddig is.


2009. okt. 22. 12:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős? A húslevesből én is szoktam adni de a bablevesből még nem mertem. Mondjuk borsót már evett és nem volt baja.
2009. okt. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
7,5 hónapos.
2009. okt. 22. 12:49
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan kiveheted belőle a krumplit, répát, nem lesz semmi baja!
2009. okt. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
1.vagyok. Én babám is 7.5 hós. Hát szerintem próbáld meg. Ha evett már olyat ami puffaszt és nem volt baja, akkor ettől sem lesz. Szerintem.
2009. okt. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok.

Utolsó válaszolótól kérdezem,hoyg a krumpli és a répa puffaszt?

Vagy arra gondolsz,hogy a bab puffaszt és a krumpli és répa magábaszívott ennek a levéből?

(Még mielőtt bárki megharagudna,nem kötekedés miatt kérdezem,hanem azért mert első gyermekes anyuka vagyok és abszolút nem értek hozzá...)

2009. okt. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A krumpli és a répa nem puffaszt, szerintem a leve miatt gondolta. Nekünk egyébként a répa iszonyatosan megfogja a babám pociját.
2009. okt. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A lé miatt gondoltam.
2009. okt. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!