Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meritek hason altatni a...

Meritek hason altatni a kisbabátokat?

Figyelt kérdés
A kisbabám ma egy hetes és jobban alszik hason,mint háton vagy oldalt.De éjszaka nem nagyon merjük úgy altatni,mármint hason pedig nyugo.Ti mit gondoltok?
2009. okt. 22. 11:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem kezdettől fogva hason alszik. Anyukám mindig mondta, hogy mi is kezdettől fogva hason aludtunk, itt vagyunk éppen és egészségesen :)
2009. okt. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az én lányom is hasonalvós volt a kezdetektől, nem is nagyon erőltetem a háton alvást, mert nem szerette. Mióta tud forogni, akárhogy is rakom le, mindig hasaló pozícióban ébred...

(gyereknek én is, a párom meg világéletében)

2009. okt. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az enyémek is csak így tudtak jót aludni. Ha a hátára fordítva tettem le, fél órán belül felébredt. Amióta át tud fordulni, bárhogy teszem le, mindig a hasára fordul :) Ha nincs túl meleg a szobában, nincs a feje alatt párna és a kiságyban se nincs semmi fölösleges cucc, ami az arca elé kerülhetne, akkor nem lesz baja.
2009. okt. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az én lányom is kezdetektől a hasán alszik.Sokkal nyugodtabban alszik úgy, nem ébreszti fel a hadonászása.

Ha jó kemény a matrac, nem tudja a fejét belefúrni, nem lesz baja.

2009. okt. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem mertem picinek hason altatni. Oldalt aludt, vagy háton. Max. nappal aludt úgy. Mindenhogy jót aludt.
2009. okt. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köazönöm a válaszaitokat,sokat segítettek,azt hiszem éjszakára inkább hason fogjuk altatni.A feje alatt ninsc párna,azt hiszem a matrac is elég kemény,és csak pléddel szoktuk betakarni.Remélem nem lesz gond! 1 hetes kisfiú anyukája
2009. okt. 22. 12:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is mind a három hason aludt kezdettől fogva. Én inkább háton nem mertem altatni őket, mert nagyon büfizősek voltak, és nem akartam, hogy félrenyeljék a büfit. Szerintem az az igazán veszélyes...
2009. okt. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!