Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek mikor lett a babaja...

Kinek mikor lett a babaja mellett ideje magara? Ertem itt az h mikor tudott eloszor elmenni fodraszhoz vagy kormoshoz stb.

Figyelt kérdés
2009. okt. 22. 09:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Fodrászhoz először 3 hetesen mentünk. Mivel nyár vége volt, míg én szépültem, ő kint aludt az üzlet előtt az udvaron :))
2009. okt. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%
Én a kezdetektől mindenhová el tudok vele menni, viszem magammal mindenhová. Ő alszik addig amíg én a kozmetikusnál vagyok, vagy nézelődik, a szoliban a szolis lány babusgatja addig, amíg én lazulok. Mindig úgy időzítek, hogy vagy első legyek, vagy utolsó, hogy lehetőleg ne zavarjunk senkit, ha esetleg beindulna a sírás. (eddig erre még soha nem került sor)
2009. okt. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
pont ma gondolkoztam rajt, hogy két hónapos korától hat hós koráig arany életem volt, mellette is mindenre volt idő, éjjel aludtunk, itthon tudtam hagyni másra, de most 7 hós, anyahiányos, fogjövős és nincs egy szabad percem úgyhogy addig csavarogj egy kicsit míg tudsz
2009. okt. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Kb 3 hetes korában, de nekem segítettek a nagyik, később pedig otthon volt velünk férjem is (munkanélküli lett). És nagyjából 3.5 óránként szopott a babám, így a kettő között el tudtam menni, kicsit később pedig volt, hogy 1 adagot cumisüvegből kapott, akkor hosszabb időre is el tudtam menni. Jártam fogorvoshoz is rendszeresen, mert elég komoly gondjaim voltak, illetve volt, hogy én intéztem a családi bevásárlást, amíg férjem otthon volt a babával.
2009. okt. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem is mindíg volt időm, általában a nagyira, dédire, vagy a barátnőimre hagytam őt. Amikor apa is otthon volt akkor rá. soha nem vittem magammal és nem is tervezem. Most 2 hónapos.
2009. okt. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én kezdettől fogva el tudtam menni mindenhova, de nem vittem a lányom. Főleg hogy nem szopis, így a szüleimmel vagy a hugommal volt ilyenkor. Most 7 hónapos és ahova megyünk visszük magunkkal, mert már le lehet foglalni mindne kis kacattal, de ha nagybevásárolni megyünk az apával akkor nem mindig, ilyenkor kell nekünk is egy kis kikapcsolódás, maradnak a mamáék szintén.
2009. okt. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Koszonom a gyors valaszokat!Az en parom sajna hajnaltol estig dolgozik es mire haza er minden zarva van igy nem tudok elmenni.A szuleim nem szeretnenek vigyazni ra mert allitolag nincs turelmuk a babazashoz a parom szulei pedig 400 km-re vannak tolunk.Vinni pedig nem szeretnem magammal mert akkor en szeretnek kikapcsolni 1 kicsit dehat ugy latom muszaj lesz mert elhanyagolni meg nem fogom magam.
2009. okt. 22. 10:05
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én vittem mindenhova magammal a babámat. Amíg vágta a fodrász a hajamat, amíg pedikűrösnél voltam, a kezemben volt vagy a hordozóban.

Most már tele van sajtkukaccal, izeg-mozog, azóta nehezebb a dolog, így megvárom, amíg hazaér a férjem, és utána megyek fodrászhoz, kozmetikushoz. Más segítségem nincs.

2009. okt. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én drágám 3 hónapos de még mindig 2-2,5 óránként szopcsizik. Főleg emiatt nehéz bárhova elmenni, akár vele akár nélküle. A nagyik szerint még nagyon kicsike, és ők se hagyták még ilyenkor senkire a gyereküket, úgyhogy csak a férjemre tudok igazából számítani, de ő nagyon sokat dolgozik nálunk is.
2009. okt. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Mivel az enyém is szopizott és nem volt, akire hagyhattam, ezért mindenhová vittem magammal (máig így van, pedig már 14 hónapos). Természetesen úgy időzítettem, hogy ne kelljen tömegbe vinni és alvásidőre essenek ezek a dolgaim.
2009. okt. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!