Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vittem volna inkább fodrászhoz?

Vittem volna inkább fodrászhoz?

Figyelt kérdés

Levágtam a 12 hós gyerekem haját elöl, már zavarta őt is. De izgett-mozgott állandóan és kicsit kacifántos, görbe lett. Jártatok már így? :S

Remélem nem kérdezik meg, hogy ki vágta...


2010. máj. 30. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan! :) Hamar megnő neki, más gyereke meg folyton elaludja a haját, annak sem szárítja formára reggelenként az anyukája! :)
2010. máj. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
32%
Hát én fodrászhoz vittem, mert szerintem szörnyű ha egy gyereknek össze vissza van a haja :(
2010. máj. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

a fodrásznál a szerencsétlen gyerekek olyan hisztit képesek lenyomni, mikor vágják a hajukat, hogy az istentelen.

engem anyum sosem vitt kisebb koromban fodrászhoz, hanem ott hon leültetett, megnyugtatott, h nem bántani fog, hanem szép frizurát csinál nekem, és olyan nyugiban végigültem, hogy anyám meg is lepődött.

most mégis ki a fenét érdekel, hogy kicsit aszimmetrikus, vagy rövidebb a gyerek haja a kelleténél???

nektek az a fontos, h tetsszen a Pistikének a játszótéren???

6-7 éves korog simán vághatod a gyerek haját otthon, nem hinném, h bárki beszólna érte.

én pl.még most is magam vágom a hajam, és páran el se hiszik, annyira jól néz ki.

pedig nem állok túl közel a fodrászathoz mint szakmához :)

2010. máj. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is én nyírom a kislányom haját!Ő is izegni-mozogni szokott.Volt már olyan hogy azt mondtam hogy többet nem nyúlok a hajához mert olyan lett.De 2hét alatt lenő.Ha piszkál emiatt valaki akkor meséld el neki hogy miért nem lett jó és ajánld fel neki hogy ha jobban meg tudja csinálni akkor vágja le ő!
2010. máj. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!