Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Dohányzó Anyukák! Hány hónapos...

Dohányzó Anyukák! Hány hónapos volt a babátok, amikor először rágyújtottatok mellette az utcán?

Figyelt kérdés
2009. okt. 22. 08:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha Velem van, úgy értem, csak ketten vagyunk, nincs Velünk más, akkor soha nem gyújtok/gyújtanék rá mellette. Szerintem elég gáz az is, hogy dohányzom, az meg főleg, hogy ott sétál mellettem, vagy tolom a babakocsiban, Én meg cigizek. Ronda látvány, Én nem fogok soha ilyet csinálni, annak ellenére, hogy dohányzom.
2009. okt. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem dohányoznék mellette.

Sajnos pár hete napi két-három szál erejéig elgyengültem (visszagyengültem) dohányzásilag, de a gyerek jelenlétében soha nem gyújtanék rá.

Este, miután lefektettem a picit, kimegyek az udvarra, apa bent marad addig a házban, hogy ha bármikor sír, ott legyen kéznél, és elpöffögök lelkiismeret-furdalások közepette egy-egy szálat.

Tudom, hogy újra le fogom tenni, csak most több mint egy év kihagyás után olyan jó érzés újra rágyújtani.

2009. okt. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én sem szoktam, csak ha a párom (vagy valaki) velünk van, és ő tolja a kocsit, úgy gyújtok rá. Ha egyedül vagyok én sem gyújtok rá, nem is tenném soha. Annak ellenére hogy dohányzom, csúnyának tartom, ha valaki úgy tolja a kocsit, hogy a cigi lóg a kezéből.
2009. okt. 22. 08:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyetertek az elottem szolokkal.En itthon is ugy gyujtok ra h a babat leteszem az agyra vagy alszik vagy jatszik es en meg kimegyek a konyhaba.A parom is es mindenki csak akkor gyujthat ra ha nincs ott a gyerek.Es kiyarolag csak a konyhaban.Az utcan se gyujtok ugy ra h nincs ott senki de viszont attol ki akadok h vki dohanyossal talizunk es cigivel a kezeben odahajol a gyerekhez.Jo en raszolok de nem igay h nincs annyi esze h majd csak akkor gyujtson ra ha megnezte a gyereket v akkor nezze meg ha eldobta
2009. okt. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

szoptatás befejeztével napi 7-8 szálat szívok kint az erkélyen, a párom haragudott, hogy újra rágyújtottam, de ő azt utálta legjobban, amikor még nem volt baba, hogy mindig mindenhol várnia kellett rám (bolt, posta előtt, stb, kocsiból kiszállva mindig rágyújtottam), igaz akkor még egy dobozzal ment el.

az volt az ígéretem, hogy útközben nem gyújtok rá.

ez a pár szál meg alvásidőben történik meg az erkélyen. nagyon hiányzott a cigi, de így szerintem mindenkinek jó.

2009. okt. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!