Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Dohányzó terhesek, milyen...

Dohányzó terhesek, milyen súllyal született gyermeketek, és mennyit szívtatok egy nap?

Figyelt kérdés
2011. jan. 23. 12:22
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
75%

Azonnal eldobtam, pedig napi másfél dobozzal szívtam. 1 hónapig rágtam az ajtófélfát, de nincs jogom hozzá hogy cigizzek.

Kát hogy van ilyen kérdés, bocs. Lepontozhatsz :(

2011. jan. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim válasza:
79%
Egyetértek az első hsz-al. Férfi vagyok, de még én is letettem azt a bűzölgő szart a feleségem terhessége előtt. Nem is bántam meg. Azóta még a szagát is utálom.
2011. jan. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
34%
Az én anyukám cigizett, amikor velem volt terhes, 2700 grammal és 53 centivel születtem. Az ő orvosa azt mondta neki anno, hogy semmi komolyabb baj nem lehet, csak annyi, hogy 400-500 grammal kevesebb súllyal születik a baba, és nagyobb esély van rá, hogy majd ő is dohányozni fog, ha felnő. 28h km
2011. jan. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
87%
A szomszédunk végig cigizte a terhességét. Szerintem úgy naponta 4-5 szálat szívhatott. A babája a 35. héten született, alig 2 kilóval.
2011. jan. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
89%

Sógornőm dohányzott, kislánya lett a 38. Hétre született jóval 3kg felett. Viszont azóta a kislány elmúlt 2 éves és alig 9 kg a súlya, köszönhető a napi 6-7 szál ciginek...

Én is cigiztem, sokat, mégis le bírtam tenni. Szerintem ez egy alap dolog, és ebből a pénzből mentem kétszer is 4D-re!

2011. jan. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
52%
Az aki, egy ilyen piti dologról nem tud lemondani a születendő gyermeke egészségért, az ne szüljön gyereket!!!!
2011. jan. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
44%

egy ismerősöm mind a három terhességét végigdohányozta, mindegyik baba 3 kg feletti súllyal született, makk egészségesen a kiírt időpontban.

egy másik ismerősöm pedig szintén végig cigizett, neki 51cm és 3800gr lett a lánya, és semmi baja nem volt, 3 nappal jött hamarabb.

2011. jan. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
86%
Lepontozott rohadt rosszat író első vagyok, kimaradt hogy még így is 2,4el született a babám, mert a méhlepényem nem tudta táplálni, aminek köze lehetett a sok cigihez éveken át(ez mondjuk nem bizonyított, vagy igen vagy nem, a dokim mondta)
2011. jan. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
69%
12:32-es vagyok. A terhesség szerintem nagy felelősséggel jár, és már nem csak önmagáért felel az ember. Ez egy "jó" késztetés lehet arra, hogy valaki leszokjon, mert sajnos nagyon nehéz letenni a cigit. Ha régebben leakartál szokni és nem ment, akkor most van egy cél, amiért sikerülhet!!! De én nem szólok bele senki életébe, neked kell eldönteni! :) Nem tudom mennyit szívsz el naponta, de például csinálhatnád azt is, hogy mondjuk ha naponta elszívsz 15 szálat, akkor azt másnapra csökkentsd le 10-re, és így tovább! Azonnal lehetetlen letenni, és a babának sem jó, ha ez miatt leszel feszült és ideges, mert érzi. Sok sikert! :-)
2011. jan. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
77%

OFF.

Én nem értem meg azokat a kismamákat akik dohányoznak a terhesség alatt, én is dohányoztam a terhességem előtt, és amikor pozitív lett a teszt, azonnal letettem a cigit. Hol a felelősség?


Bár tudom nem ez volt a kérdés.

2011. jan. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!