Komolyan kell venni, hogy dohányzó apukák ne aludjanak egy ágyban a babával?





Ez inkább kisebb korban számít a bölcsőhalál miatt.
Mi nem dohányzunk, együtt alszunk a kislányunkkal.
Aludhattok együtt minden gond nélkül, nem kell aggódnod, de akkor lefekvés előtt már ne legyen cigizés, tiszta kéz, tiszta száj, és persze ne a hálószobában dohányozzon a férjed.

























Mivel gondolom fürdik a férjed, megmossa a kezét a cigi után, és este lefekvéskor megmossa a fogát, így nem gáz.
DE ha ezeket nem teszi meg, akkor nem fektetném a férjem mellé, mert érződik a cigiszag.
De van, akiknél fogmosás után is érződik a lehelletén, és van, akik már olyan sok éve dohányoznak, hogy beleivódott a bőrébe (ujjába) a szag, na ez is gáz. (sajnos jó pár évig dohányoztam, de már évek óta nem)
Te tudod, és érzed a férjeden, döntsd el. Én biztos nem raknám magunk közé, mert ha valaki cigizik, azt így is-úgy is érzed, hát még egy baba.
Köszi, majd még kitaláljuk. Amúgy hallottam róla, hogy a bőrön keresztül is távozik a nikotin, plussz itt olvastam erről:
[link] (az első Gondoljunk a biztonságra! c. rész utolsó pontja)
Csak az erkélyen gyújt rá, de azért estére már érezni rajta az egész napos dohányfüstöt.










Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!