Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek Dr. Kovács...

Mi a véleményetek Dr. Kovács Péterről ( Kaáli Intézet)?

Figyelt kérdés
2009. okt. 21. 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:

kedves kérdező.Személyes és kedves ismerősöm tagja volt a Kaáli intézetnek,jelenleg nyugdíjas.Bármibe tudok neked segíteni információ terén,amit továbbitok ismerősöm felé,irj privit és kérdezz bátran.üdv

K

2009. okt. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt hallotam,hogy külföldön tanult. Vajon a meddőség kezelése terén szerzett ott tapasztalatot? Közvetlen orvos? Neki is van(vannak)gyerekei? -azt vettem észre,ha egy orvos már szülő is,jobban átérzi a problémánkat.
2009. okt. 21. 15:40
 3/7 anonim ***** válasza:
hamarosan jelentkezem az infóval.
2009. okt. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én a Kaáli intézetnek köszönhetem a babámat! (A sok kontár után, akiknek köszönhettem, hogy csak lombikkal tudtam teherbe esni...ami elsőre sikerült is!!! :))

Igaz nekem a Krizsa Ferenc volt az orvosom! Viszont nekem az egész intézettel és dolgozóival csak jó tapasztalatom volt!

Szerintem a te orvosod is biztosan szuper! Sok sikert neked is!!!

2009. okt. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Krizsa doktort én is szívből ajánlom:)) és nekem is csak jó tapasztalataim voltak a Kaáliban, immáron egy 14 hós kisfiú boldog anyujaként írom nektek:) Lassan jöhet a második is, biztosan az első dolgom lesz felhívni, megkérdezni mi van, beszerzem a papírokat és máris mehet:D nem várok megint éveket.. amúgy meg most diétázom inkább, mint hogy életem végéig szedjek gyógyszert- (pcos - szénhidrát szegény diéta)
2010. ápr. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én a Kaáliba jártam, de nem voltam túlságosan elégedett az intézettel. A nővérek elviselhetetlenek voltak. Mindig vitatkoznom kellett velük, ha fizetős vérvételre mentem. Sőt az időpont kérésnél is ha épp olyan nővért fogtam ki akkor nagyon nehezen tudtam vele szót érteni. A végén már egyenesen a dokitól kértem időpontot a rendelőjében, hogy ne kelljen csatáznom a recepciósokkal. Én Sajgó Attilához jártam, az elején elégedett voltam, hiszen nem értettem az egész lombik folyamatot, de bíztam benne. Később már nem ez volt a véleményem, mert csak azt láttam,hogy tapogatódzik a sötétben és egyáltalán nem érdekli, hogy lesz- e gyerekem vagy sem. Így el is mentünk az intézetből. Más orvost már nem akartunk ott kipróbálni, mert mind ugyanazt a protokolt csinálja, csak más adagokkal, ami nálam nem vált be és a doki nem volt hajlandó más gyógyszerekkel próbálkozni.
2012. máj. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

A legjobb orvos akivel valaha is találkoztam!!!

Kedves, figyelmes, jól végzi a munkáját, nem felejt el semmit, mindenről pontos, fontos információt ad.

Számomra tökéletes volt!

Szerencsémre elsőre sikerült a lombik.

Sajnos a terhesgondozás nem lehetséges nála, de örömmel mentem volna hozzá!

AJÁNLOM MINDENKINEK!!!

2016. okt. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!