Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dr. Gőcze Péterről (Pécs)...

Dr. Gőcze Péterről (Pécs) vélemények?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 6. 08:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 22 hetes vagyok, terhességem eleje óta járok hozzá. Profi a szakmájában, nagyon emberséges, szereti a szakmáját. Abszolút biztonságban érzem magam. Minden alkalommal van nála UH, 7,000Ft-ot fizetek minden alkalommal.

2011. ápr. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ! Bevallom, nagyon régóta járok hozzá, de mások véleménye is érdekelne. Amúgy tökéletesen egyet értek, én is ugyanezt érzem vele kapcsolatban. :) Még egy kicsit a lelkünkkel is törődik. Kíváncsi lennék azok véleményére is akik szültek már nála!


Furcsa, hogy nem említik többen a kül. fórumokon, mindig csak ugyanazt a 3-4 nevet Pécsett. :(


21+1 hkm

2011. ápr. 6. 11:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Mikor Őt ajánlották, rengetegszer kerestem róla véleményt, de szinte semmit nem találtam. Mikorra vagy kiírva? Én pont augusztus elejére de még nem tudja a szabadságolását, mindig faggatom róla.Azt mondta ne aggódjak, ha esetleg nem tud elvállalni, akkor is biztos kezekbe ad.
2011. ápr. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Sehol semmi vélemény valóban... Nekem nem mondott semmit a szabadságáról, aug 16-ra vagyok kiírva. Csak amikor mondtam, hogy nála szeretnék szülni, annyit, hogy "rendben". :)


Amúgy nem hinném, hogy magunkra hagyna minket, főleg ha többen is vagyunk hasonló időpontban. Valaki mesélte, hogy vmi gondja volt (kismama) és a szabadsága alatt is bement a klinikára miatta.


Legközelebb szeretnék majd rákérdezni, de nem tudod véletlenül mennyire pártolja az alternatív szülést? Nem nagy dolgokra gondolok, csak mint gátvédelem, homeopátia...

2011. ápr. 8. 12:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezek a kérdések engem is foglalkoztatnak. Semmit nem tudok róla ilyen téren. Pedig mindig tele a rendelője és még sincs róla információ a neten. :-(
2011. ápr. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezt olvastad?

[link]

2011. ápr. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen, és van még egy negatív kritika valamelyik nlc-s fórumon azt hiszem. Ismervén őt, egyáltalán nem tudom elképzelni, hogy azt a mondatot letolásnak szánta...


Egy ismerős van aki nála szült, nekik úgy tűnt, meghagyja az irányítást a szülésznőnek, csak ha gond van akkor lép közbe, császár a legvégső esetben.


Kicsit körbekérdezek, és ha van valami újabb információm, írok majd privit! Semmi pénzért nem váltanék, de mégis jó lenne többet tudni. :)

2011. ápr. 8. 13:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!