Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kezdeti ekcémát mivel kezelite...

Kezdeti ekcémát mivel kezelitek, hogy vissza húzódjon a babátoknál?

Figyelt kérdés
Kislányom kezén kezd kijönni:( Védőnö azt mondta kenjem gyógyszertári popsikrémmel,mert az jó zsíros,és a száraz bőr váltja ki az ekcémát.
2009. okt. 21. 11:45
 1/6 anonim ***** válasza:
a sudocrem jó ekcémára és popsi krém is egyben. nagyon jó.
2009. okt. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lipikar baume, Linola, Elidel. Nálunk 3-ból 2 gyerek ekcémás, már évek óta küzdünk vele. Én popsikrémet nem kennék rá, de ez saját vélemény.
2009. okt. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyász vagy gyerekorvos által felírt gyógyszertárban kikevert krémet használunk, nagyon zsíros, de viszonylag hamar beszívódik, tehát könnyebb, mint a popsikrém.
2009. okt. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyász barátnőm nem javasolta rá a sudocremet. gyógyszertári sima krémmel kezdtük ami nem volt elég, úgyhogy kaptunk egy spéci krémet, sajnos nincs neve. szerintem menj el bőrgyógyászhoz aki fel tud írni olyat ami még nem steroidos, de kezdeti stádiumban még használhat.
2009. okt. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2009. okt. 21. 13:35
 6/6 anonim ***** válasza:

1. vagyok. A sudocrem a legjobb popsikrém és úgy is reklámozzák, hogy kimondottan ekcémára is való, nagyon gazdaságos, mert csak egy kicsi kell belőle. Nem magamtól szedtem.

Itt megnézheted:


[link]

2009. okt. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!