Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 év körüli babátoknál hogy...

1 év körüli babátoknál hogy kezelitek a hisztit?

Figyelt kérdés
2010. szept. 20. 16:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz konkrétan?
2010. szept. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
egy egy éves még nem tud hisztizni...
2010. szept. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az én lányom már 9 hónaposan tudott hisztizni. Általában akkor csinálja, ha ki akar jönni a járókából. (Pedig nincs benne többet pár percnél) Kapaszkodik a járóka szélébe és még a lábacskájával is toppant egyet-egyet. Elég vicces egy méregzsák pöttömke. :-)


Nyugodt hangon beszélek hozzá, elmondom neki, hogy anyának dolga van és miért nem tudom kivenni őt. Olykor használ, van, hogy hiába teszek bármit, nem hagyja abba.


Kedves Kérdező, a te babád hogy hisztizik és miért?

2010. szept. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem 13.5 hónapos a kislányom,és nekem azt tanácsolta a doktornő az 1 éves vizsgálaton úgy,hogy én nem is kérdeztem,hogy ha elkezd hisztizni,akkor fogjuk magunkat,és hagyjuk ott ahol csinálja..

Mondta hogy ilyenkor kezdik kiengedni a kis karmaikat,ahogy ő fogalmazott,és kezdenek kis oroszlánok lenni..,vagy mi...:)

Az én kislányom igen is tud hisztizni! Hiába mondta itt valaki,hogy egy 1 éves még nem hisztizik... Akkor arra mit mond, ha pl nem csinálhatja azt amit szeretne,vagy nem úgy van,ahogy a kislányom szeretné,akkor fogja magát,és vagy elkezd nyafoni,sírni..,vagy 1 hete egy kicsit ha pl ül,akkor hasra fekszik...,és úgy csinál olyankor,mint akinek baromi nagy gondja van,és sír,hisztizik..Közben meg azt nézi,hogy én mit szólok hozzá.. Nem szoktam ránézni,de a szemem sarkából látom,hogy ezt csinálja...

Vagy pl a fürdőszobában nem nyithatott ki egy szekrényt,amiben olyan dolgok vannak,ami nem neki való,és úgy elkezdett sírni,hogy csak na... Ez pedíg hiszti....

Na megyek..,mert felkelt a csajszim...

2010. szept. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
simán tud hisztizni egy egy éves, ők már tudnak manipulálni.Az enyém akkor hisztizik, ha elveszek tőle valami olyan dolgot,ami nem neki való.Ívben feszíti magát és sír.Vagy ha nem akar enni,akkor is hisztizik, kalimpál.Az első esetben kinevetem a másodikban közlöm vele, hogy nem érdekel,hogy hisztizik, felőlem csinálhatja.Érdekes módon erre abbahagyja.
2010. szept. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Már hogy ne tudna egy egy éves hisztizni?? Az én lányom 2 hét múlva 1 éves, és rettentően tud hisztizni. 9 hónaposan kezdte, de akkor még nem volt vészes. De most egy 2 hete!! Kifeszíti magát, sikít, visít, csapkod, ha elveszek valamit vagy nem engedek Neki valamit amit nem lehet.

Hogy hogy kezelem? Hááát. Rászólok, otthagyom, elterelem mással a figyelmét, de legfőképp NEM ENGEDEK, amit nem lehet, azt nem lehet, még hiszti árán sem.

Nagyon fontos hogy maradj következetes. Szerintem.

Remélem hamar kinő majd belőle, mert jó erős hangja van. :)

2010. szept. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nos 2 eset áll fenn.


Otthon hisztizik...otthagyom és megmondom neki, hogy ha megnyugodott akkor jöjjön anya után. Ez gyakran előfordul :) Elég akaratos a kicsim


Utcán stb hisztizik...szorosan átölelem ne tudjon rúgni kapálózni hála égnek még nem harap és suttogok a fülébe. Majd felveszem, hogy ha nem hagyja abba, akkor megyünk haza. Kis nyekergés hüppögés és már kéreckedik le, hogy jó baba lesz.


15 hónapos

2010. szept. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!