Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fisher Price Hipp hopp ugráló...

Fisher Price Hipp hopp ugráló zebrájával szemezgetek. Milyen tapasztalataitok vannak e játékkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Kisfiamat első szülinapjára szeretném vele meglepni. Érdekelne, kinek hogyan vált be, aki használta. Köszi!
2009. okt. 21. 09:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is szemezek vele egy ideje:)

Barátnőm vett is, de sajnos nem tudom, h mit szólt hozzá a kiscsaj, mert majd csak karácsonyra adja oda neki.

2009. okt. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Szió!

Köszi, addig nem várok a döntéssel... :D

2009. okt. 23. 19:59
 3/12 anonim ***** válasza:
Mi is azt akarunk venni!!! Válaszoljatok!!!!
2009. okt. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Első vagyok, én is kíváncsi lennék a tapasztalatokra, mert nem olcsó mulatság lenne, ha nem jó játék!

Most TV reklámja is van.

2009. okt. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Úgy élvezték a Mókusok a reklámban, hogy elhatároztam, megveszem... Ma megyek érte. Holnap v. holnapután megírom, mennyire jött be a fiamnak.

2009. okt. 27. 07:57
 6/12 anonim ***** válasza:
Na, bejött a kisfiadnak a zebra?
2009. nov. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is várom a választ:D
2009. nov. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Elnézést a késedelmes válaszért, igazatok van!!! Jó, hogy szóltatok! Bocsi!!!!


Szóval az én kisfiamnak bejött a zebra. Nekem is tetszik... :)

Oda is adtuk neki, nem vártunk a szülinapjáig... 11 hónapos, most kezd totyogni. Szóval nem akadály, ha még nem tud menni...

A lábai spiccben éppen leérnek (80cm magas a fiam), tehát ez sem gond, viszont ha nem tartom a háta mögött a kezem, még lecsúszhat a róla...

Leszállni le tud egyedül is, viszont felmászni rá nem bír magától, segíteni kell.

Egyedül is van kedve vele játszani, napközben többször odamegy, és ha nem megyek rögtön oda, szembeáll a zebrával, úgy kapaszkodik bele és rugózik.

Mindent összevetve: nem bántam meg, hogy megvettük (én nem egész 18.000-ért vettem újonnan a teszen garanciával (személyesen mentünk érte), és ha elgondolkodom, milyen őrült ára van ma már minden játéknak, nem annyira drága. A manó pedig mozog...

Mert elsőre csalódtam, hisz a zebra nem elektromosan mozog magától - legalábbis én azt hittem - hanem a gyerkőc, ahogy rajta ül, a saját erejével mozgatja. (Rugó van a zebrában.) De így jobb is!

Nem is tudom, mit mondjak/írjak róla még...

Kérdezzetek bátran!

Sziasztok!

2009. nov. 9. 17:22
 9/12 anonim ***** válasza:

Én is azt hittem, h magától mozog:)

Tehát akkor 11 hónapos, és már tudja mozgatni, ez jó.

Csak azt nem tudom, h az én fiam már 15 hós lesz, neki még élvezet lenne vajon? A nagyszülőket rábeszélném, h vegyék meg, nekem nincs rá keret. Mekkora helyet foglal kb a lakásban?

2009. nov. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Egy "levelezős" barátnőmnek is van, neki talán márvan 2 éves a kisfia, azt mondja, az ő Kicsikéje is nagyon szereti.

De hallottam már olyat is, hogy valaki azért adta el, mert nem foglalkozott vele a Manója...

6 szögletű az alapja, egy 75 cm x 75 cm-es területen fér el.


Most ahol én vettem, még olcsóbb: a teszveszen Mehelgától.

Most 1 Ft-osra is feltette.


[link]


[link]


[link]


Én még egy ezressel drágábban vettem 2 hete...

Szóval a csaj abszolút megbízható, nagyon kedves. Fisherprice játékokkal foglalkozik.

Nekem a férjem ment el a lakásukra a zebráért, így nem fizettünk postaköltséget: Lajosmizsén lakik (Kecskemétertől 10 km-re). De a posta sem drága... 1000Ft.


Én megnéztem a Tescóban ha jól em,lékszem 21-22.000 volt az ára, a Sparban meg 22-23.000 Ft.


Ha érdekel Helga telcsiszáma vagy email címe, priviben nagyon szívesen megadom. Szerintem ő is örül, mert nem kell jutalékot fizetnie a tesznek.

2009. nov. 10. 19:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!