Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos, anyatejes babám...

5 hónapos, anyatejes babám pár napja savószerű, híg, bő valamit öklendezik föl. Mi lehet?

Figyelt kérdés
Nincs túletetve - ma reggel 50 grammot reggelizett. Jó hangulatban van, egyéb gondot nem látok rajta. Ez valami babás dolog, fogzás vagy ilyesmi? Vigyem orvoshoz? Tapasztaltatok ilyet?
2009. okt. 21. 08:22
 1/6 anonim ***** válasza:
elkezdted hozzátáplálni?
2009. okt. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem.

Volt már, hogy almát kóstoltattam vele. Tegnap kapott, de előtte napokig nem. Lehet oka?

2009. okt. 21. 08:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Az enyém 2 hónaposan csinálta ezt.Gyakran a következő etetés előtt.Eltartott 1-2 hétig,aztán elmúlt.Nem tudom mi volt,de ő is alig evett (csak tudnám mitől hízott:)).Azért említsd meg legközelebb a dokinak vagy a védőnőnek.
2009. okt. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
lehet a hozzátááplálástól is, nekünk akkor volt ilyen, amikor gyümölcsöt evett az elején, elnövi hamarosan, vagy egy kis babakeksszel add, hogy lekösse ezt a savat, de nem lesz baja tőle, nyugi!
2009. okt. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mivel a kedves kérdező még nem adott anyatejen kívül semmit a babájának,így attól nem lehet!

Nekem is 5 hónapos a kislányom,felesben eszik anyatejet és tápszert.Én is megfigyeltem,hogy ilyet "produkál",de van amikor közben is vigyorog.Szerintem bent maradt böfi hozza vissza,vagy-nálunk-a gyakori hasrafordulás is lehet a ludas.

Szerintem ezzel nem kell orvoshoz vinni.Legfeljebb a következő tanácsadáskor meg lehet említeni a védőnőnek.

2009. okt. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
kedves utsó olvasd el kommenteket, mielőtt hozzászólsz!
2009. okt. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!