Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor szokik le róla?

Mikor szokik le róla?

Figyelt kérdés

Másfél hónapos lányom csak a karomban alszik el, ha leteszem a kiságyába, azonnal felébred akármilyen mélyen is alszik. Vacsi után teljesen kidől, leteszem és fél vagy egy óra múlva felébred és nem alszik vissza. Már teljesen ki vagyok, fárasztó nagyon ötödik éjszakája tart a dolog és nem tudom mit csináljak. Tegnap is borzalmasan fáradt voltam már, ezért inkább hagytam hogy a karomban aludjon el. Hogyan érjem el nála, hogy ha leteszem az ágyikójába akkor elaludjon és ne ébredjen fel? Párom sokat melózik, ha sírni hagyom éjjel ő is nagyon fáradt lesz, ráadásul a lakótelepi szomszédok sem díjaznák ha ordít, de ez érdekel a legkevésbé. Anyukák akik hasonló gondokkal küzdenek írjanak!!


Tessék, 10 perce tettem le és már ébren van...


2009. okt. 20. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
61%

Melegítsd meg a kiságyat, mielőtt beleteszed. Lehet, hogy a hidegre ébred fel. Pl. melegvizes palackkal. A takaró is meleg legyen.

Nekünk bevált.

2009. okt. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Végső esetben fektesd magad mellé!
2009. okt. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
Szia. Nekünk is téli babánk volt, nekem ilyen kicsi korában egy dolog vált be: Úgy tettem be a kiságyba, hogy jól körbebugyoláltam egy pléddel, hogy úgy érezze magát, mint az anyaméhben. :) Próbáld ki.
2009. okt. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nálunk is hasonló a helyzet,csak nálunk az éjszaka alszik(még)szerencsére(kopp-kopp-kopp).nappal ha elalszik az ölemben és ha lerakom akkor max 20 perc és fenn van.a kiságyat mi csak éjjel használjuk,vagyis csak addig amig meg nem ébred először mert utána már mellettünk alszik.de ezt is csak ugy tudtam elérni hogy az egyik plédjét(termós)beleterítettem és igy melegebb lett.hozzáteszem tényleg nagyon hideg szokott lenni elötte a matraca.napközben meg legtöbbször próbálom cicin elaltatni,ezért csakis fekve szoptatok.sajnos igy sem mindig alszik el.

ja hozzáteszem nekünk az altatás kész rémálom mert végig sírja.

7 hetes kisfiú anyukája

2009. okt. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%
Nálunk bevált a pólya és az autós babaülés mert akkor úgy érezte mintha körül lenne ölelve.Vacsi után probáld megfüröszteni aromalámpába csepegtess levendulaolajat attól álmos lessz és lenyugszik.
2009. okt. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem is a 10 hetes lányom a kezemben alszik el.Napközben nálunk is ez a helyzet ahogy lerakom egyből felébred de este szerencsére már cici után úgy bealszik ,hogy 2-3 körül ébred csak utána.Az esti elaltatásnál arra jöttem rá ,ha mind akét ciciből kap hamit és már csak körbenyalogatja mint egy kiscica akkor 1-2 perc és kóma.Próbáld ciciztetni ameddig bírod!Kitartás,tudom hogy nagyon fárasztó az eleje!Boldog babázást!
2009. okt. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!