Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg csak akkor szokik le...

Tényleg csak akkor szokik le róla ha nem adok neki?

Figyelt kérdés
Kisfiam ha éjjel felébred akkor csak cumisüveggel tud vissza aludni,azt hallottam hogy nem fogja abba hagyni ha adok neki.Probáltam már cumit adni de azt nem fogadja el kettőt szív rajt nem jön belöle semmi és ki is köpi.10 hónapos.
2011. márc. 9. 14:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az anyósom szerint a sógornőm is ezt csinálta, de észrevette nála, hogy addig szív, amíg van benne és ha meghallja, hogy elfogyott, akkor bealszik. Erre ő, minden este egyre kevesebb folyadékot tett a cumisüvegbe, míg végül elmaradt. Azért írtam, hátha ez segít neked.
2011. márc. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi hogy leirtad,csak nálunk az a helyzet hogy iszik3-4 kortyot és vissza is alszik.
2011. márc. 9. 15:09
 3/3 anonim ***** válasza:

A kisfiam 3 hónapos korától 9 hónapos koráig végigaludta az éjszakákat. Aztán 9 hónaposan minden éjjel egyszer, vagy kétszer felkelt és csak akkor aludt vissza, ha megetettem. (Mondjuk én szoptattam, de most ez nem számít.)


Aztán 14 hónapos korától megint magától végigalussza az éjszakákat. Szóval van olyan, hogy "leszokok" róla magától.

2011. márc. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!