Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az miert van hogy a kutyám...

Az miert van hogy a kutyám bolház engem? Mikor szokik le róla? Miert csinálja ezt? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy 1 éves bernipásztorom akit nagyon szeretünk,és az van hogy mikor puloverben vagy poloban mindegy miben vagyunk akkor az elsö fogaival harapdálja a ruhát és mikor fedetlen borre ér rogton abbahaggya és nyalogatja

mitol van ez? fater aztmondta hogy ezert mert szeret de sztem ez nem fedi a valoságot

szerintetek mitol van ez?


2010. máj. 20. 16:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Jaj,de aranyos. : D
2010. máj. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pedig szerintem is szeret, azért csinálja. Megbízik benned :)
2010. máj. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nagyon ritkán az én kutyám is csinálja, nekem is szeretet jelnek tűnik, de nem vagyok egészen biztos abban, hogy jó az, ha ezt csinálja. Szerintem irtó cuki, nálunk úgy néz ki, hogy én vakargatom őt, ő meg cserébe így vakargat engem. De ha gyakran csinálja, az lehet, hogy gáz.
2010. máj. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A mi kutyánk is csinálja néha, most lesz 3 éves. Általában olyankor, mikor nagyon belemerülünk a játékba és harapdál (csak finoman) egyszercsak "megbolhász". Nem tudom miért csinálja, de aranyos.
2010. máj. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
szerintem is aranyos meg minden de kis vékony pólóban nagyon rossz a "bolházás" (annyira szeret hogy fáj... :D )
2010. máj. 20. 18:17
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
mert bolhás vagy, azokat eszi ki-egyesek mit el nem tűrnek a kutyájuktól-gáz.
2010. máj. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az enyémek is csinálják és csak akkor amikor simizem,szeretgetem őket!Nekem úgy tűnik hogy így viszonozzák!:) Időnként jól belém is csípnek főleg a kölyök németjuhászom akinek még igen aprók és élesek a fogai!:D
2010. máj. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

utsó elötti: ti vagytok a gázok

pl ha ez a szeretet jele akk miert kene tiltanom te segfej?

ti vagytok a gázok akik 1 kis semmi harapásert utitek veritek a kutyatokat meg láncon tartjátok 1 életen at

meg az is gáz hogy azthiszitek hogy 1 pitbullal vagy 1 rotival majd megno a riszpekt

semmi nem no vele te barom,csak az arcotok


a többieknek pedig köszönöm a megérttő és normális válaszokat

2010. máj. 23. 21:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!