Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hozzá szokik majd a kutyám a...

Hozzá szokik majd a kutyám a bezártsághoz?

Figyelt kérdés
Júniusba elköltözünk és ott hátra kell zárni a kertben a kert végébe(elég nagy rész),sajnos. Anyu akarja hogy ott legyen én nem szeretném. Nagyon rossz lesz neki ott? Persze vinném sétálni napi másfél 2 órára de akkor is rossznak tartom. Meg persze ugyan ugy foglalkoznák vele. Ja és a kistesóm miatt kell hátra zárni. Hogy fogja viselni? Nagyon sajnálom szegényt de ez vagy menhely lenne(én belehalnék ha bekéne adnom)amugy most itt ahol lakunk teljesen szabadon mehet.
2010. máj. 6. 19:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
milyen fajta és mennyi idős a kutyus?
2010. máj. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
puli keverék és 2 éves
2010. máj. 6. 19:26
 3/13 anonim ***** válasza:
Mit jelent a nagy rész, mekkora? A kapura rálátna onnan?
2010. máj. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen rálátna, elég nagy nem tudom leirni mekkora. Nagyobb a mostani kertünknél.
2010. máj. 6. 19:32
 5/13 anonim ***** válasza:

Szerintem bírná:)

De tényleg sokat sétálj vele!!!

Nagyon sokat!

Futni is elmehetnél vele szerintem:)

2010. máj. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy ne szigeteljétek el a kutyát. Ha törődtök vele, részt vehet az eseményekben (látja a kaput, ahogyan felettem írták), és nincs elszigetelve, akkor fiatal állat könnyen megszokja, hogy megvan a helye, ahol tartózkodhat. A lényeg, hogy ez ne menjen az aktivitása kárára: ne legyen szűk a hely, és ne maradjon ki a jövés-menésből, mert ingerszegény környezetben pótcselekvésekbe kezd.
2010. máj. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Azt hogy érted hogy ne legyen elszigetelve? A ház elöl van a kutya leghátul lenne:( látná ha valaki jön de nem szaglászhatná meg.
2010. máj. 6. 19:40
 8/13 anonim ***** válasza:
kis tesód miatt, miért? harap a kutya?
2010. máj. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem harap, vagyis nem tudom anyu nem is engedi a kistesómat a kutya közelébe:(
2010. máj. 6. 19:47
 10/13 anonim ***** válasza:
Elszigetelésen azt értettem csak, hogy ne egy ficakban legyen, ahol három falat lát. Ha lát titeket mozogni a ház körül, meg látja az érkezőket, az utcát, az úgy már jó, ez az, amiből a kutyát ha kizárod, gyakorlatilag megfosztod egy funkciójától, szórakozásától, stb. De így jónak hangzik.
2010. máj. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!