Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cicin elalvó babátok hány...

Cicin elalvó babátok hány hónaposan szokott le erről? Ti szoktattátok le?

Figyelt kérdés
2009. okt. 19. 21:32
 1/10 anonim ***** válasza:
14%
Soha nem hagytam,hogy a cicin aludjon el.Ha már nem szopott,betettem a kiságyba,és aludt ott.Ha felébredt sem vettem fel,kis nyöszörgés vagy sírás után elaldt.De legtöbbször fel sem ébredt.
2009. okt. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
én szoktattam le róla, 13 hónapos volt és 2 nap alatt 'leszokott' róla, utána már nem sírt (a 2 nap alatt se sokat). Szóval, simán le lehet szoktatni, és egyáltalán nem tettél vele rosszat, hogy eddig így aludt el.
2009. okt. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
12%
Az első válaszolóhoz csatlakozom.
2009. okt. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
lányok! a kérdező segítséget vár, aki sosem altatta cicin a babáját azért miért válaszol, ha nem tud segíteni? Hónapokkal ezelőtt én is feltettem ezt a kérdést, hasonló válaszokat kaptam, csak kevesen válaszoltak érdemben. Nekik lett igazuk, és minden simán ment a leszoktatásnál.
2009. okt. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem 11 hónapig csak cicin aludt el,aztán elkezdett harapni-játékból,ezért le kellett szoktatnom róla.Kiságynak levettuk az oldalsó rácsait és a nagy ágy mellé tettuk,szopizás után beleteszem,persze fél órát-1 órát még ugra-bugrál,aztán magától szépen elalszik,vagy rám fekszik és úgy alszik el.Én végig ott fekszek mellette a nagy ágyban,de nem játszok vele.Ne aggódj,ha álmos,akkor cici nélkul is elalszik!Nálunk is van még,hogy bealszik a cicin,de ha nem,akkor irány a kiságy,egy ido után kidol és elalszik,most 13 hónapos.Ja,én sem értem miért ír aki nem a kérdésre válaszol,a kérdezot szerintem csak idegesítik az ilyen válaszok.
2009. okt. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém is cicin alszik el, sőt, mellettem alszik... Én nem bánom, imádom, amikor este hozzám bújik, megnyugszik és odabújva alszik el. Imádom, ahogy szuszog, ahogy mosolyog. Köszönöm a házaséletünk is rendben van:-)

Ha még nem okoz gondot neked ez, maradjon így. Egyszer majd eljön a pillanat, amikor kész lesz rá és akkor 1-2 nap alatt leszokik. Ez általában mindenkinél így van. Nem szabad erőltetni, mert annál nehezebben megy az átszokás.

1 éves fiú anyuja

2009. okt. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
8 es fel honapos a fiam, ugy tunik magatol szokik le rola. De valoszinuleg az is kozrejatszik, hogy cici elott tapszert kap, es a cici mar valoban csak a mi kedvunkert van (az oveert es az enyemert). De mivel mar jollakik a tapszerrel, ezert mostanaban szopizik meg par percet, aztan kikopi a cicit. Ilyenkor berakom az agyikojaba, megcirogatom az arcat, felhuzom a zenelo plussalatot, es szepen alomba szenderul. Legeloszor persze nem igy volt, hanem csak nezett ram nagy szemekkel, hogy most mi van. Cumi be a szajba, kicsit nyoszorgott, es kb. 5 perc mulva aludt. En sem eroltettem. Fokozatosan, lassan valasztja le magat. Es meg mielott valaki megszolna, hogy miert adok neki tapszert a cici elott, hat akkor annak uzenem, hogy azert, mert nem eleg neki mar a tejem.
2009. okt. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
kb fél éves korától egyik napról a másikra nem cicin aludt el. Lett egy gyürmije, megszerette, azóta csak azzal alszik. 11 hós múlt.
2009. okt. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat - annak, aki a kérdésre válaszolt. :))
2009. okt. 20. 14:11
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy tűnik magától szokik le. 10,5 hónapos és kb. 2 hete így működik: fürdés után kap cicit, 5-10 perc után elengedi, fel akar ülni. Ilyenkor beviszem a kiságyába, hasrafordul, betakargatom és alszik. Ritkán még előfordul, hogy mégis elalszik a cicin, de akkor nagyon fáradt. Régebben kétségbe estem, ha cicin nem aludt el, mert kész tortúra volt utána elaltatni, de úgy tűnik ez már a múlté :-)
2009. okt. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!