Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babazsúr 1 évesnek. Hogyan...

Babazsúr 1 évesnek. Hogyan szervezzem, hogy jól sikerüljön?

Figyelt kérdés

Kicsikém hamarosan egy lesz és van 5-7 hasonló korú, akiket szeretnék anyástól meghívni "bulizni".

Valaki aki tapasztalt ennyire picik "buliztatásában" írjon 1-2 jó ötletet./Pl mi a legmegfelelőbb időpont, hívjak-e "segítőket", milyen torta legyen, kajcsi stb/

Nagyon köszönöm!


2009. okt. 19. 18:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia!

A mi első szülinapunk nagyon jól sikerült.Mondjuk vele egykorú baba csak 2volt a többi gyerek nagyobbacska volt de igy is jól eljátszottak.A többi felnőtt kb 15en.

Mi az alváshoz igazitottuk az időpontot,mivel a lányom reggel 9től alszik 11,12ig igy a zsúr 13órakkor kezdődött.A kaja az volt amit mi ettünk persze volt "lájtosabb" is hogy a gyerekek is tudjanak enni pl: sült csirke,rántott csirke krumplival,gyümölcssaláta.

A torta pedig túrótorta volt házilag elkészitve.Lufis diszités gyerekzene és jó hangulat.Szerencsére a gyerekek is jól birták a délutáni alvásra sem pazarolták az idejüket:)Segitők nálunk a nagyik voltak ill. az én anyumnak a legjobb bnője aki a pótanyum.Kellett a segitség mert ennyit főzni nem tudtam volna egyedül.

Ez amúgy inkább a felnőttek bulija,de ha szerencséd van a gyerekek is jól fogják magukat érezni:)

Minden jót és jó bulit nektek:)

2009. okt. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Biztosan le fogtok pontozni, de minek egy 1 évesnek babazsúr? tényleg nem értm...Akkor érdekes, ha már a gyerk is felfogja, mit ünnepelünk. Persze, ha mindenképpen szervezni szeretnéd, akkor kisgyerekes családokat hívj, ha szereti a többi gyerek társaságát. Nektek is jó szórakozást!
2009. okt. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%

Hát, valószínű én is le leszek pontozva, de szerintem is felesleges még zsúrozni egy évesekkel. Én voltam már ilyen buliba, alig vártam, hogy mehessünk haza, minden gyerek ordibált, ráncigálta a másikat, haraptak, visítottak, az előre elgondolt "forgatókönyv" frankón összedőlt, pedig csak öt gyerek volt. De egy háromszobás házba öt gyerek plussz ötször két felnőtt (ebből ugye öt anyatigris) sok. Nembeszélve arról, hogy egy idő után megindult a vetélkedés, hogy kinek a gyereke mit tud, és egyébként otthon ilyet soha nem csinál...

(ez a társaság egyébként egy játszótéri baba sétáltatós kis csapat, közel azonos korú babákkal)

2009. okt. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Mi rendszeresen találkozunk, szóval nem hiszem, hogy egymás torkának ugranánk, csak mert zsúr van. Amúgy sem vagyunk az a fajta társaság...kb 8 felnőtt lenne és 5-6 gyerek, akik rendszeresen járnak csoportokba, foglalkozásokra és nem esnek foggal a másiknak..:-) Mondjuk én még hál isten nem láttam ilyen 1 évest.

Az ötleteket köszi, mindenképp megtartjuk. AMúgy szerintem értékeli a felhajtást, imádja ha vendégsereg jön:-D

2009. okt. 19. 21:09
 5/11 A kérdező kommentje:
Légyszi írjatok még ötleteket. Közel a nagy nap.
2009. okt. 27. 14:30
 6/11 anonim ***** válasza:

Nálunk nem volt nagy buli,elutaztunk 3man wellnessre,nagyon élvezte a vizet.Úgy gondoltuk neki ez még annyira nem jönne be de majd a 2.szülinapján nagy buli lesz!

Viszont amit az 1 válaszoló írt az nagyon tetszik!

2009. okt. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia.Az én babám most 1,5 éves múlt.Az 1 éves bulit sose felejtem el(jó értelemben).Ő és a 4 kis barátja sose szokott délután aludni,csak reggel 12-ig.14:00-kor kezdődött a buli.19:30-kor mentek el..Mi egy 5 szobás házban voltunk 12-en voltunk.4 anyuka,4 apuka és 2 nagyi 1 papi meg én.Inninek tea,felnőtteknek cola,fanta volt.Az apukák sört kaptak.Pertsze volt még ásványvíz is.Ételnek krumpli és rizs volt sültcsirkévewl és rántott hússal+ gyümölcs saláta és a torta csokis és puncsos volt.Szólt a gyerek zene és jól eljátszottak,volt sok-sok lufi.Ezzel díszítettünk.

Jó bulizást kívánok neked.

Egy 26 éves anyuka

2009. okt. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia!

A mi kislányunknak szeptemberben volt az első szülinapja. Nem voltak hasonló korú gyerekek, de a többi kérdésedre tudok reagálni. Szerintem várd meg vele a napközbeni alvást. Ha ebéd után alszik, utána jöjjön a buli. Nálunk ugyanis utána már nem volt alvás estig :-) Segítőknek jók a szülők. Nálunk voltak lufik. Sok színes. Imádta. Érezte, hogy ez róla szól. Elénekeltük a Boldog szülinapot :-) Tetszett neki. A tortája három emeletes volt csupa marcipánnal bevonva. Az alsó csoki, a középső marcipán, a felső alma voplt, éppen miatta, hogy Ő is ehessen. Aztán végül mindenből evett. Az ajándékokat egyenként kapta, és az előzőt mindig eltettük szem elöl, hogy a következőre figyelhessen.

Remélem, hatalmas élmény lesz a Tiétek is :-)

g.

2009. okt. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem megterhelő lesz a babának, hangzavar, stb. nem fogja jól érezni magát.A z 5 baba elkezd nyűglődni, hát nem biztos, hogy jó ötlet.

Mi a családban tartottuk, nagymama, nagypapa, nyagynénik, uncsitesó és körülötte forgott minden. Az tetszett Neki. De a töbi anyuka úgy is csak a sajátjával fog foglalkozni, rendszabályozni.

Tortának ajánlom a túrótortát, az és kislányomnak nagyon be jött. Lehettúrni.

2009. okt. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Meg volt a babazsúr?

Hogy sikerült?

2009. nov. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!