Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Változtatnátok, hogy sikerüljö...

Változtatnátok, hogy sikerüljön? Min?

Figyelt kérdés
tudom sokan megtámadnak hogy ide írok, de ez az utolsó ötletem,hisz annyi jó tanácsot kaptam már itt,el vagyok keseredve mert kevés a helyünk, és azt hittem ez reális összeg de semmi reakció
2010. okt. 8. 20:45
 1/9 anonim ***** válasza:
MI VAN??!
2010. okt. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
bocsi nem linkeltem
2010. okt. 8. 20:48
 3/9 anonim ***** válasza:
Talán kicsit bővebben!
2010. okt. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2010. okt. 8. 20:49
 5/9 anonim ***** válasza:

Az a gond, hogy ha én például akarok venni egy szép játékot a babámnak, akkor azt játékboltban veszem meg úgy, hogy rádobok még pár ezer forintot. Én ezeken az oldalakon az olcsó játékokat keresem, amik lekötik úton a mamáékhoz vagy séta közben ha már unja magát. Párszáz forintos újdonságot veszek.

Az ár egyébként ettől függetlenül reális. Én a hibátlan elektromos Graco hintánkat 1 hónap alatt adtam el ugyanennyiért.

2010. okt. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A kérdésre válaszolva pedig

-elég kevesebb kép, de egy kicsit talán jobb minőségű, esetleg állókép

-írd ki 7000-ért és hirdesd úgy, hogy a postát te állod

-az aukció nevében szerepeljen, hogy hinta vagy babahinta, zenélő bohóc és játék, mert ha hintát akarnék venni arra keresnék rá, hogy "hinta", a zenélő és jó kulcsszó.

Pl: Babahinta és zenélő bohócjáték szuper áron (nincs posta)

Remélem segítettem.

2010. okt. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

NE a teszveszen áruld..Tedd fel az expressre.Én szinte semmit nem tudtam ott eladni,csak hetek alatt,szinte áron alul.Az expressen meg mindent elvittek egy szempillantás alatt,jó áron.

Ha már megmaradsz a teszen:nagyon látszik rajtad h el akarod adni.Ne mutasd ezt!

Ne írd oda h tisztításra szorul.Én azonnal továbbállok,ha ezt meghallom.Ki akar koszos cuccot megvenni a gyerekének?Tisztítsd ki te!

A következő:a két db az nem "csomag",hanem két darab.Ha szándékodban áll még adni ezek mellé vmit,akkor határozd el magad h miket,fényképezd le,írd le.Akkor lesz "csomag".Ne ködösíts h "esetleg több is,ha találok hozzá".Ha nem találsz,akkor meg azt mondod h hát "sorry,ez van"?

A legnagyobb baj a címszóval van.Sem a hinta nem szerepel benne,sem a bébitornázó.Az anyukák leginkább beírják a keresőbe ami kell nekik,és amiket kidob,azok között válogatnak.Ha vki hintát keres,nem fogja kidobni a te aukciódat.

A képekkel sztem nincs nagy baj,de szebbek lennének vakuval.Színesebbek.

Amúgy tényleg nagyon jó áron van:)Ha szükségem lenne ilyesmire,biztosan megvenném:)Sok sikert,ügyes légy!

2010. okt. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
És még valami:A karácsony nem a legjobb alkalom a használt játékok megvételére.Én nagyon sok dolgot veszek használt cuccot a gyerekeimnek,de használtat,ajándékba karácsonyra nem vennék nekik.Ne hirdesd így.
2010. okt. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek a segítséget,ennek fényében még egyszer megpróbálom
2010. okt. 9. 09:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!