Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek jó így az étrendje...

Szerintetek jó így az étrendje 9 hósomnak, vagy valamin változtatnátok?

Figyelt kérdés
Reggel tápszerrel indítunk, nem valami sokat eszik tápszerből, de az azért még kell! Olyan 130ml-t eszik kb! Délelőtt olyan 10 körül gyümiket: barack, alma, banán, mindig mást, de van, hogy egybe turmixolok több félét! Dél, fél egy körül főtt kaja! Olyan 3 körül eszik egy kis tápszert, szintén nem sokat, valamiért nem szereti már, megint olyan 130 körülit! Olyan 6 körül vagy gyümit+bébi pudingot, vagy valami főttet, mindig mást, hogy változatos legyen! És este lefekvés előtt megint tápszer, akkor kicsit többet, 160-190ml-t! Éjjel ritkán eszik, 90%-ban nem kel fel, végig alussza az éjszakát! Tejpépet nem tudok neki adni, mert nem hajlandó megenni, sehogy, ha keverek bele pl. gyümit, akkor sem! Így jó egy 9 hs étrendje, vagy ti máshogy csinálnátok?
2011. júl. 27. 15:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nem rossz. :)

Adhatsz neki tejbegrízt is. Mi már 8 hónaposan is adtunk 2,8-as tejjel fele víz, fele tej. 2 decihez 2 kanál gríz és egy kicsit púpos kávéskanál cukor. Gyümit is keverhetsz hozzá. Ezt a tejpép helyett mondom.

Mi tegnap voltunk 9 hónaposak, de 0 tápot kapott eddig. A többi hasonló a tiedhez. Mondjuk lehet nekem azért nem kell táp, mert szopizik.

2011. júl. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Próbáltuk a tejbegrízt, de azt sem eszi sajnos! Már gyümivel is próbáltam, de úgy se! Azt is próbáltam, az első próbálkozás után vártam egy kicsit, újra próbáltam, hátha, de akkor sem!
2011. júl. 27. 15:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!